هتلهای بانکوک

معماری هتل Sukosol نشان دهنده ی زیبایی شناسی اصیل تایلندی است.

هتل 5 ستاره مججلل و با شکوه Royal Orchidدر كنار رودخانه چاووفيا (رودخانه پادشاهان) با منظره ايي فوق العاده ازاين رودخانه و بازارهاي شناور اين رودخانه قرار گرفته است.

هتل نووتل در مركز Silom كه فاصله اندکی با مركز تجاري Sathorn دارد واقع شده است.

هتل با شکوه و در عین حال سنتی The Montien درمرکز شهر بانکوک قرار گرفته و در نزدیکی نواحی عمده اداری، گردشگری و تجاری شهر واقع شده است.

هتل Courtyard by Marriott با امکانات فوق العاده خود از میهمانان استقبال میکند.

هتل Mandarin از ایستگاه مترو Sam Yan MRT تنها 5 دقیقه پیاده روی دارد.

هتل با شکوه Lebua State Tower ، چشم انداز فوق العاده زیبایی نسبت به رود Chao Phraya از رستوران موجود در پشت بام خود دارد و سوئیت های بزرگ را با تراس وwifi به میهمانان خود عرضه مینماید.

هتل Indera regent در مجموعه ای از یک برج مدرن در منطقه تجاری پر جنب و جوش واقع شده است.

هتل Ibis در مرکز بانكوك در Sukhumvit soi 4 در نزديكي فروشگاه ها،غذاخوری ها وشبكه هاي حمل ونقل عمومي واقع شده است.

هتل I-Residence silom درموقعیت جغرافیایی خوبی قرار گرفته است.

تمامی اتاق های هتل I-Residence تمیز وآسوده می باشند.

کلیه اتاق های هتل Howard Square تمیز و آسوده می باشند.

از ویژگی منحصر به فرد هتل Holiday Inn موقعیت جغرافیایی آن است.

این هتل در منطقه تجاری Sathorn بانکوک واقع شده است.ترکیب دکور تایلندی با عناصر طراحی مدرن به زیبایی آن افزوده است.

هتل Forum درمحله Sathorn قرار گرفته استقرار گرفته است وبا امكاناتي همچون استخر روباز،مركز تناسب اندام وسونا از میهمانان خود استقبال میکند.

هتل 4 ستاره و با شکوه Eastin Makkasan، درمرکز اصلی تجاری شهر بانکوک واقع شده و از میهمانان خود در محلی آرام با آیین تایلندی استقبال میکند.

هتل Center point 480 متر از ایستگاه Phaya BTS و 300 متر از بازار Pratunam و 5/1 کیلومتر از مرکز خرید MBK و 24 کیلومتر از فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi فاصله دارد.

هتل 5 ستاره وبا شکوه Centara Grand، یک مرکز کنفرانس،یک مرکزخرید و یک مجموعه تفریحی و گردشگری را همه با هم در یک مجموعه درمرکز ناحیه تجاری شهر بانکوک به میهمانان خود عرضه مینماید.

هتل زیبای Bangkok Palace در ناحیه Pratunam بانكوك قرار گرفته و فروشگاه ها و مراکز تفریحی متنوعی را در اختیار میهمانان قرار میدهد.

هتل 5 ستاره مجلل و با شکوه Amari Watergate ، در جدید ترین ناحیه تجاری و بازرگانی منطقه شهر بانکوک قرار گرفته وترکیبی از اتاق های لوکس و با شکوه ، رستوران های ممتاز و امکانات گردشگری متنوع را به میهمانان خود عرضه مینماید.