مطالب جالب و خواندنی

وقتی حرفی از سواحل گوناگون در دنیا به میان می آید، شاید اکثر ما سواحلی با شنهای روشن و سفید را در ذهن تصور میکنیم چرا ‏که بیشتر از سواحل رنگی دیده ایم. اما قبلا در مطلبی به ساحل های رنگی دنیا اشاره کرده ایم که یکی از آنها سواحلی بودند که ‏شن و ماسه های سیاه رنگ دارند. بنابراین اگر مایلید در سفر ساحلی آینده تان به یکی از سواحل سیاه رنگ دنیا سفر کنید در ‏این مطلب برای شما دوازده تا از مخوف ترین آنها را معرفی می کنیم. ‏ ‏‏ ‏ ‏

1-کشور هند بزرگترین دموکراسی جهان می باشد.

سایت سایت Travel + Leisure سالانه از علاقه مندان دعوت به عمل می آورد تا تجربه های سفرشان را با آنها در میان گذاشته و طبق این تجربه ها مقصد های مختلفی را امتیازدهی می نماید. مشاهده قیمتهای تور بالی مشاهده مدارک و قیمت ویزای اندونزی

قلعه سن پدرو ،یکی از یادگاری های بی نظیر اسپانیایی ها در کشور فیلیپین که نشان دهنده تمام عیار سنت و معماری این کشور استعمار گر بوده است، قلعه سن پدرو است.

تا پیش از کشف نقاشی 40 هزار ساله در کشور اندونزی ، با توجه به شواهد موجود، اروپا دارای قدیمی ترین نقاشی های داخل غارها بود که دانشمندان کشف کرده بودند.

تور زندان گردی ،بله ! درست خواندید. در سرتاسر جهان امکان این موضوع کاملا منطقی است که بخواهید زندان های مخوف ، معروف و یا عجیب را بگردید. تور زندان گردی ،امروزه گردشگری مفهوم وسیع تری یافته است. رشته های مختلفی را شامل می شود

یکی از مشکلات سفر , خریدن سوغاتی برای آشنایان و دوستان می باشد.

هاوایی ایالتی مجزا بوده که در اقیانوس آرام مرکزی واقع گردیده است.

سایت معروف و محبوب تریپ ادوایزر هرساله برترین های سال را اعلام می نماید.

مزارع تراس مانند در روستای لانگ ژنگ چین واقع شده اند.

در این قسمت با هزینه ی زندگی و تحصیل در انگلستان آشنا میشویم .

ممکن است فکر کنید در هنگام پرواز همه چیز را درباره تلاطم و غذا و ایمنی هواپیما میدانید اما اینگونه نیست و اکنون از فهمیدن رازهای مخفی شوکه میشوید.

در این بخش با انواع غذاهای لذیذ و خوش طعم کشور ترکیه آشنا میشویم:

فضایی زیاد برای دراز کردن پا و خدمات شخصی؛ بدون سر و صدای گریه کودکان و مسافرهایی که غر میزنند !

در سال 2015 اتفاقات عجیبی در سفرها افتاد به گونه ای که عده ی زیادی جان خودرا در اثر گرفتن عکس سلفی از دست دادند و عده ای نیز مورد حمله ی کوسه قرار گرفتند.

هر یک از افراد دوست دارند که جاذبه های گردشگری جهان را دیده و اطلاعاتی درباره آنها داشته باشند. برخی از این جاذبه ها رمز و رازهایی هستند که ممکن است در تاریخچه ی آنها ذکر نشده باشد.در این قسمت به بررسی برخی از جاذبه های دنیا میپردازیم :

جشن رنگ ها یا جشن هولی مراسمی در هند است که سالانه در ماه مارس و در هنگام شروع فصل بهار اجرا میگردد.

هر کشوری در جهان تاریخ و داستان هایی دارد که مخصوص به خودش است. فرانسه نیز از این اصل جدا نیست.

کشور وسیع و شلوغ روسیه شامل زیبایی های طبیعی و مصنوعی بسیاری است . در اینجا 10 حقیقت جالب از روسیه را بیان میکنیم :

هنگامی که 12 کیلومتر از سطح زمین فاصله میگیرید مزه آب پرتقال خیلی فرق میکند و طعم آب پرتقال ندارد !