معرفی جاذبه های توریستی

یکی از تفریحاتی که فیلم های متعددی از آن در اینستاگرام دیده اید تاب سواری در بالی است . قرار است در کنار آرامش یا خرید ، هیجان را هم تجربه کنید . پس اگر اهل تجربه هیجانات جدید هستید تاب سواری را در برنامه هایتان قرار دهید. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیاست. با مشورت با کارشناسان ما در جریان انواع تفریحات قرار خواهید گرفت.

در مرکز کشور ویتنام، شهر دانانگ ویتنام قرار دارد. به جرات این شهر ، یکی از زیباترین شهر ها درمنطقه جنوب شرق آسیا است. اگرچه ممکن است گردشگران ایرانی و خارجی زیاد با نام این شهر آشنایی نداشته باشند . اما وظیفه ما به عنوان مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا این است که معرفی کنیم. پس با آژانس پلیکان پرواز آسیا همراه باشید.

در میان شهرهای ویتنام ، شهر هوی آن ویتنام جایگاهی ویژه دارد. برای گردشگرانی که علاقه مند به سفر هستند ، ویتنام یکی از مقاصد لاکچری برای انتخاب است. شما در سفر به ویتنام با آب و هوای خاص ، میوه های استوایی، فرهنگ غذایی ویژه و تاریخ شگفت انگیز روبرو می شوید. یکی از این جاذبه های ویتنام ، شهر هوی آن است. با آژانس پلیکان پرواز آسیا همراه باشید. مخصوصا زمانی که فستیوال سالانه هوی آن برگزار می شود ، هزاران فانوس رنگارنگ همه جا یافت می شود.

جزایر مالدیو برای ما ایرانی ها به تازگی بیشتر مد نظر قرار گرفته است. اگر قرار باشد مدتی را دور از هیاهوی زندگی روزانه باشیم ، مالدیو می تواند بهترین باشد. مالدیو با آب و هوای گرمسیری و منظره بی انتهای آبی پذیرای گردشگران بسیاری است. در سفر به مالدیو ، قرار نیست فقط به استراحت مطلق بپردازیم . وقتی تورهای مالدیو را تهیه می کنیم ، در کنارش لیستی از جاذبه های مالدیو را هم می بایست با خود داشته باشیم. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، تعدادی از این جاذبه ها را شما معرفی میکند.

مراکز خرید دالات ویتنام در این مقاله ، فهرستی 6 تایی است که جذابیتی بسیار دارد. در هر سفری قطعا خرید کردن بخش مهمی را تشکیل می دهد. دالات شهری است که اثرات فرانسوی ها در آن بسیار دیده می شود. بنابراین ، سبک خاص شهری در فروشگاه ها و حال و هوای آن اثر مستقیمی گذاشته است. در این شهر ، شما به روز ترین اقلام دنیا را می توانید ببینید و بخرید.

سفر به ویتنام ممکن است یک بار در زندگی ما پیش بیاید . پس وقتی ویزای ویتنام خود را دریافت کردید و یکی از تورهای ویتنام را انتخاب کردید. اگر مسیر شما شهر دالات است ، فهرست ده جاذبه گردشگری دالات ویتنام را بهمراه داشته باشید. با آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا همراه باشید.

در سفر به ویتنام ، یکی از شهر های قدیمی و سلطنتی این کشور ، هوئه در میانه ویتنام است. شهری قدیمی و بی نظیر با یک دنیا جاذبه گردشگری . با آژانس پلیکان پرواز آسیا ، آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا همراه باشید.

کلوپ ساحلی پوتیتو هد بالی ( به انگلیسی Potato Head Beach Club ) ، جایی برای جشن و پایکوبی های شبانه است. این کلوپ در ساحل Batu Belig در منطقه سمینیاک واقع شده است. اگر مشتاق آن هستید که کلوپی با استانداردهای بین المللی را ببینید ، به کلوپ ساحلی پوتیتو هد بالی سر بزنید.

بخش مهمی از یک سفر به ویژه سفر بین المللی ، چشیدن غذاهای محلی است . در منطقه جنوب شرق آسیا ، اصطلاحا شکم گردی طرفدارهای خاص خود را دارد. ترکیب ادویه های پر رنگ و لعاب و پر مزه به همراه رژیم غذایی خاص این منطقه ، دعوتنامه ای شگفت انگیز است. برای کسانی که حاضر به چشیدن طعم های متفاوت و هیجان انگیز هستند. در این مقاله تعدادی از این غذاها را با هم مرور خواهیم کرد. با آژانس پلیکان پرواز آسیا ، همراه باشید...

ورود به خاک هر سرزمینی بدون ویزا ، برای کشور مبدا نشان دهنده قدرت پاسپورت آن سرزمین است. ایران متاسفانه در سال های اخیر ، قدرت سفر بدون ویزا به کشورهای دنیا را از دست داده است. در این مقاله به کوتاهی نگاهی به اسامی کشورهایی را که بدون ویزا می توان به آنها سفر کرد ، لیست می کنیم. با ما همراه باشید ...

گذرنامه یا همان پاسپورت ، شناسنامه ای بین المللی است . در هر سال از سوی شرکت مشاوره هنلی و شرکا ، لیستی ارایه می دهد که نشان دهنده قوی ترین و ضعیف ترین گذرنامه های جهان است. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا ، این مقاله جالب را برای اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار می دهد .

یکی از بهترین مقاصد گردشگری دنیا ، جزیره بوراکای است. این جزیره متعلق به کشور فیلیپین است. جزیره ای که بارها از نظر گردشگران به عنوان بهترین جزیره توریستی عنوان شده است. با آژانس پلیکان پرواز آسیا همراه باشید تا در مورد این جزیره بیشتر بدانید ...

هتل پیتاماها از جمله هتل های فوق لاکچری بالی است. هتلی پنح ستاره با منظره های بی نظیر است. مقصدی برای مسافرانی که قصد دارند سفری خاطره انگیز را تجربه کنند . آژانس پلیکان پرواز آسیا ، برگزار کننده تورهای تخصصی جنوب شرق آسیا ، در این سفر همراه شما خواهد بود... با ما همراه باشید.

به حق ویتنام ، از تمامی کشورهای جنوب شرق آسیا ، زیباتر و البته برای ما ایرانی ها ناشناخته تر است. وقتی قدم به این سرزمین می گذارید ، با تمامی حواس خود را به کار گیرید تا بهترین حس های این سرزمین را تجربه کنید. با آژانس پلیکان پرواز آسیا ، آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا همراه باشید تا بیشتر بدایند...

در سفر به ویتنام ، از جمله شهرهایی که برای سفر به مسافران پیشنهاد می شود ، دانانگ است. شهری با کلی جاذبه طبیعی و تاریخی و البته پل اژدهای دانانگ که نظیری ندارد. به ویژه آخر هفته ها که این پل برای گردشگران ، شگفتانه ای دارد که در دنیا بی مثال است.

هر کشور از دیرباز نمادی ملی دارد. این نمادها عموما از طبیعت برگرفته شده اند یا زاییده تخیل هستند. حال این موجودات تخیلی گاهی اسطوره های باستانی هستند. آنچه از طبیعت برای نمادها استفاده می شوند ، عموما پرندگان و جانداران و گاهی گیاهان هستند. البته باید گفت که گاهی سمبل ها و نشانه هایی از گذشته هم انتخاب می شود. قرار است در این مقاله به اختصار نماد ملی برخی کشورها را مرور کنیم . با آژانس پلیکان پرواز آسیا همراه باشید.

هتل آیودیا ریزورت بالی با افتخار یکی از هتل های پنج ستاره بالی است. هتلی در کنار سواحل نوسا دوا که ساحل اختصاصی دارد. یکی از پیشنهاد های کارشناسان ما برای زوجین و خانواده های گرامی . در ادامه با آژانس پلیکان پرواز آسیا همراه باشید.

در منطقه نوسادوا در بالی ، هتل های لاکچری به مسافران خوشامد می گویند. در مجموع منطقه نوسا دوا ، به لحاظ هزینه اقامت گرانتر از لگیان و کوتاست. سواحل شنی سفید آرام دارد. بهترین گزینه برای مسافرانی است که برای کادوی ازدواج به بالی می روند. جایی برای تمدد اعصاب و کسب سبک بالی. کارشناسان خبره ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا در خدمت رسانی آمادگی کامل دارند. با ما همراه باشید...

الان وقت آن رسیده که در مورد هتل سوفیتل بالی بدانیم. هتل سوفیتل بالی 5 ستاره است . این هتل در منطقه نوسادوا قرار گرفته است. منطقه ای لاکچری تر و زیباتر در بالی . برای گذراندن ماه عسل بسیار مناسب است. برای کسب آرامش و ریلکسیشن پیشنهاد می شود. در این مقاله به صورت فهرست وار برخی مشخصات این هتل را خواهیم شناخت

در ادامه آشنایی با هتل های جزیره خدایان، نوبت هتل دیسکاوری بالی است. هتلی پتج ستاره در منطقه کوتا ، که دقیقا در کنار ساحل قرار گرفته است. با سه رستوران با طبخ انواع غذاهای محلی و بین المللی . هتلی که استخر در محوطه دارد. عصرگاه در زیر سایه درختان استوایی می توان استراحت نمود . با آژانس پلیکان پرواز آسیا برای آشنایی بیشتر همراه باشید.

از جمله هتل های جزیره بالی اندونزی ، هتل هنگینگ گاردنز بالی است . هتلی فوق العاده شیک و لاکچری و 5 ستاره در منطقه بالی است. در زیر با فهرست مشخصات این هتل آشنا می شویم . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت پلیکان پرواز آسیا تماس بگیرید.

هتل پادما اوبود برای ما ایرانی ها بسیار شناخته شده است. هتل پنج ستاره ای در منطقه جنگلی اوبود جزیره بالی است. با رنکینگ نزدیک به 10 که بنا به نظر مسافرانی که در آنجا اقامت شده اند بهترین بوده است. در زیر کمی در باره این هتل خواهیم دانست.

هتل آنوایا برای ما ایرانی ها به عنوان هتل پنج ستاره ای شناخته می شود . که در کنار ساحل قرار دارد . لاکچری است و قیمت خوبی دارد. خوب حالا که ما انقدر به این هتل علاقه داریم . خوب است که با آن کمی آشنا شویم .

هتل دیگری از خانواده پادما ، در بالی هست. منتها در منطقه ارزان قیمت تر لگیان . هتلی پنح ستاره با خدمات عالی. چشم انداز لاکچری و بی نهایت زیبا . کارکنان مهمان نواز و خوش برخورد و آموزش دیده دارد. غذاهای بین المللی و محلی فوق العاده خوشمزه دارد. حالا که مشتاق شدید ، با همکاران ما در آژانس پلیکان پرواز آسیا تماس بگیرید. اطلاعات کافی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

حالا وقت آن رسیده است که درباره هتل وایت رز بدانیم . هتلی چهارستاره در منطقه لگیان جزیره بالی . جایی که برای ما ایرانیان بسیار محبوب است . در منطقه نسبتا شلوغ و ارزان تر بالی واقع شده است . در مرکز امکانات و مراکز تفریحی بالی . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تصویر واضح با کارشناسان آژانس پلیکان پرواز آسیا تماس حاصل فرمایید.

درست است که برای اکثریت قریب به اتفاق ما ، انگیزه سفر فقط گردش و کسب آرامش است. اما برای برخی دیگر مسئله خرید هم مطرح است. برخی کشورها مقصدی مناسب برای خریدهای مناسب هستند. از آنجایی که آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیاست. در این مقاله کوتاه تلاش داریم تا یکی از بهترین کشورها را برای خرید معرفی کنیم. چه خریدی بهتر از کفش های ورزشی یا همان کتونی خودمان؟ در ادامه با ما همراه باشید.

تپه های شکلاتی فیلیپین نامی است که به پدیده ای طبیعی در کشور فیلیپین نهاده شده است. شکلات بارهای قهوه ای رنگ با نمک که در اصل مجموعه کوه هایی هستند . این تپه ها با زاویه های نرم و نزدیک بیکدیگر واقع شده اند. در زیر بیشتر با این جاذبه گردشگری در کشور فیلیپین آشنا می شویم.

در سفر به جزیره بالی به جز کسب آرامش پیشنهادهایی به مسافران می شود. از جمله اینها گذراندن وقت در واتربوم بالی است . در مقاله زیر با این پارک آبی آشنا می شویم.

اولوواتو (ULUWATU) یکی از مناطق فوق العاده زیبای جزیره اندونزی است و در این مقاله که در دو قسمت تقدیم می شود، ده جا از بهترین جاهایی می توانید در لیست برنامه هایتان قرار دهید معرفی می گردد.

بالانگان بهترین ساحل برای موج سواران فوق حرفه ایست. این ساحل در قسمت شمالی جایی که زمین گلف 15 سوراخی کوتا واقع شده است قرار گرفته است.

در سفر به کشور پهناور چین ، از جمله تورهایی که برگزار می شود. تور باغ یو یا یویوآن است. باغ یو در شانگهای قرار دارد

شاید بعید به نظر برسد که در دنیای امروز اژدها داشته باشیم . اما در سفر به اندونزی ، با اژدهای کومودو ی قرن بیست و یکم مواجه خواهید شد. در این مقاله ، آژانس پلیکان پرواز تلاش دارد شما را با این جاندار مخوف آشنا سازد.

زیباترین جاذبه کشور کامبوج ، مجموعه معابد آنگکور وات در شمال غربی این کشور است. در این مقاله به کوتاهی با مشخصات این معبد زیبا آشنا می شویم.

کوه فوجی ژاپن که در نقاشی ها و فرتورها به عنوان نماد ژاپن به تصویر کشیده می شود ، از قلل آتشفشانی دنیا و مکانی مقدس برای ژاپنی ها است. در این مقاله تلاش داریم مختصری در مورد آن بدانیم ...

بزرگترین رود جنوب شرق آسیا ، یانگ تسه است که از شرق چین سرچشمه می گیرد و به غرب می ریزد

مشاهده قیمتهای تور بالی بالی جزیره‌ای است واقع در کشور اندونزی که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار می‌رود. مدارک و قیمت ویزای اندونزی

در جزیره بالی ، محصولی خاص وجود دارد که در دنیا بی نظیر است. قهوه لاواک که محصول حیوانی به نام زبادان است در این مقاله شناخته می شود. بله ، درست خواندید ، این قهوه محصول یک پستاندار گوشتخوار است. در ادامه با پلیکان پرواز همراه باشید.

درختان بائوباب که به نام درختان واژگون نیز نامیده می شوند. انگار که ریشه های این درخت به آسمان رفته و برگ هایش در زمین هستند. البته ریشه این نام در افسانه هاست.

در این مقاله و 3 مقاله بعدی ، اطلاعاتی در مورد 12 بازار جالب دنیا در اختیارتان قرار می دهیم . در سفر به مناطقی که به شما معرفی می شوند ، می توانید به این مکان ها سر بزنید و تجربیاتی را که خیلی از گردشگران از آن بهره ای نمی برند را برای همیشه ثبت کنید. مشاهده تورهای جنوب شرق آسیا

اگر به این می اندیشیدید فنگ شوی تنها مدیومی است که اتفاقات خوب و شانس را برای کار شما فراهم می آورد، وقت آن رسیده که شما را با بازار جادوگران بولیوی آشنا کنیم . لامای خشک شده و جنین قورباغه مهم ترین محصول بازار جادوگران است .

شهر Chi Chi Castenango که به نام Santo Tomas Chi Chi Castenango نیز نام برده می شود، شهری با جمعیتی در حدود 71 هزار نفر است که در ناحیه کوهستانی در حدود 140 کیلومتری شمالغربی گواتمالا سیتی واقع شده است.

بازار زیبای ایزمایلوسکی درون دیوارهای ایزمایلوو کرملین واقع شده است. در نگاه اول ، انگار که به قصر دیزنی روسیه وارد شده است. در حقیقت باید گفت که این عمارت ، از افسانه های پریان روسی نشات گرفته است.

کشورهای جنوب شرق آسیا پر مخاطب ترین تورهای مسافرتی بین گردشگران سراسر دنیا را داراست. این ناحیه از جهان به خاطر دیدنیهای بینظیر طبیعی و فوق ‌العاده‌اش بسیار مشهور است. کشورهای جنوب شرق آسیا آب و هوای فوق العاده ، معابد دیدنی و تاریخی ، فرهنگ غنی و کهن ، فرهنگهای غذایی متفاوت و خاطراتی فراموش نشدنی برای گردشگران بر جای میگذارد . مشاهده تورهای جنوب شرق آسیا

بالی از وسیعترین جزیره های کشور اندونزی میباشد که موجب پیوند 2 اقیانوس هند و آرام با یکدیگر شده است. مشاهده قیمتهای تور بالی مشاهده مدارک و قیمت ویزای اندونزی

پارک اقیانوس مانیل ، خیلی از ما برایمان امکان پذیر نیست که شنا بلد باشیم ، برایمان سخت است غواصی کنیم. برایمان دیدار اقیانوس ها آرزویی دست نیافتنی است. مشاهده قیمت تورهای فیلیپین

هیچ صفتی به میزان مروارید شرق بیانگر زیبایی های پایتخت فیلیپین نمی باشد. مشاهده قیمت تورهای فیلیپین

در طول سالهای اخیر سرزمین سریلانکا موفق شده تا نام خود را در لیست کشورهای مشهور توریستی دنیا به ثبت رساند.

شهر هوی آن ویتنام ، ویتنام کشوری زیبا در جنوب شرق آسیاست و مقصد تازه شناخته شده گردشگران حرفه ای در سرتاسر دنیا. اگر می خواهید از سفری لاکچری و بالنسبه ارزان قیمت خاطره ها بسازید، بدون شک یکی از کشورهای انتخابی شما کشور ویتنام است. مشاهده قیمت تورهای ویتنام

از زیباترین مناطق جنوب شرق آسیا می توان به کشور ویتنام اشاره کرد که با کشورهایی نظیر کامبوج, لائوس , چین و هم چنین اقیانوس آرام و دریای شرق در همسایگی است. مشاهده قیمت تورهای ویتنام