هتلهای جیپور

هتل 5 ستاره مجلل راج پالاس در سال 1727 و بعنوان اولین کاخ در جیپور ساخته شد و شامل بازتابی از عناصر دوره مغول نیز می باشد.

از فراز هتل 3 ستاره لیبرا شاهد منظره ای شگفت انگیز از خط افق جیپور و قلعه Nahargarh خواهید بود.

هتل 4 ستاره فورپوینتس بای شرایتون در مرکز شهر جیپور واقع شده و تا فرودگاه جیپور 3/5 کیلومتر فاصله دارد.

هتل 4 ستاره پارک این در پارک بنی واقع شده و تا فرودگاه بین المللی جیپور 14 کیلومتر فاصله دارد. هتل پارک این ارائه دهنده خدماتی نظیر پذیرش شبانه روزی, رستوران, خدمات خشکشویی و پارکینگ رایگان است.

هتل سنتی یوماید بهاوان در جیپور واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر حیاط, تراس, باغ, استخر شنا با نقاشی مینیاتوری, رستوران در پشت بام, وای فای و پارکینگ رایگان و اجاره دوچرخه می باشد.

هتل 5 ستاره فورچون سلکت متروپلیتن روبروی Nehru Sahkar Bhawan جیپور واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر ماساژ, استخر روباز, سونا, مرکز آبگرم و سلامتی, حمام آفتاب, فروشگاه های متعدد, سالن زیبایی, مرکز تناسب اندام, استخر شنا در پشت بام و پارکینگ رایگان است.

هتل کلارکس آمر در قلب شهر جیپور واقع شده و حدود 2/5 کیلومتر تا فرودگاه جیپور فاصله دارد. در رستوران کنار استخر این هتل انواع غذاهای کبابی سرو می شود.

هتل 5 ستاره رویال ارکید ارائه دهنده خدماتی نظیر 3 رستوران, استخر شنا در پشت بام, باشگاه سلامتی و محل اقامت مدرن می باشد.

هتل 4 ستاره وستا اینترنشنال خدماتی نظیر اتاق های مدرن و مطبوع, پارکینگ رایگان, استخر روباز, رستوران 24 ساعته, صرافی و اتاق جلسه را ارائه می دهد.

هتل 4 ستاره پارادایس در منطقه پرجنب و جوش جیپور واقع شده و تا ایستگاه راه آهن جیپور تنها 3/8 کیلومتر فاصله دارد.