هتلهای آگرا

هتل 5 ستاره گیت وی از منظره زیبایی از تاج محل برخوردار می باشد و شامل خدماتی نظیر سرویس اتاق 24 ساعته, استخر روباز, مرکز تناسب اندام, آبگرم و خدمات ماساژ حاملگی است.

هتل 5 ستاره کورت یارد ماریوت خدماتی نظیر استخر روباز, مرکز تناسب اندام و مرکز اسپا و سلامتی را ارائه می دهد.

هتل 3 ستاره اوتکارش ویلا آگرا در 5/1 کیلومتری تاج محل واقع شده و ارائه دهنده اتاقهای مطبوع, پارکینگ خصوصی رایگان, مرکز آبگرم, سالن تناسب اندام و رستوران می باشد.

هتل 5 ستاره تریدنت در 5/1 کیلومتری تاج محل واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر استخر روباز, اتاق جلسه, رستوران, کافه و اتاقهایی با منظره باغ یا استخر و وای فای رایگان می باشد

هتل رامادا پلازا آگرا ارائه دهنده امکاناتی نظیر استخر روباز با منظره باغ, اتاق بازی و پارکینگ خصوصی رایگان است.

هتل کلارکس شیراز ارائه دهنده استخری روباز, سالن ماساژ و مرکز اسپا و سلامتی است. این هتل تا تاج محل و قلعه آگرا 5/1 کیلومتر فاصله دارد.

هتل 5 ستاره رادیسون بلو در یک کیلومتری تاج محل واقع شده و خدماتی نظیر استخر روباز, آبگرم, باشگاه سلامتی و 5 رستوران را ارائه می دهد.

هتل 3 ستاره آمار در یک کیلومتری تاج محل و دو کیلومتری قلعه آگرا واقع شده و خدماتی نظیر 2 رستوران, استخر در فضای باز و پارکینگ رایگان را ارائه می دهد.

هل 4 ستاره راج محل در 3 کیلومتری تاج محل باشکوه واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر استخر روباز, مرکز آبگرم, خدمات ماساژ و ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.

هتل 5 ستاره جایپی پالاس تنها 2/5 کیلومتر از تاج محل در آگرا فاصله دارد.