هتلهای هند

هتل لیزی لاگون در باگا واقع شده و تا فرودگاه Dabolim 43 کیلومتر فاصله دارد.

هتل مدرن فیدالگو ارائه دهنده خدماتی نظیر 4 رستوران,استخر روباز , وای فای رایگان و مرکز آبگرم است.

هتل هریتیج ویلیج کلاب اقامتی دل نشین را به همراه ویلاهای خود به میهمانان ارائه می نماید. این هتل در امتداد ساحل Arossim واقع شده است.

هتل 5 ستاره مجلل گرند حیات مجموعه ای در قلب گوا می باشد که خدماتی نظیر استخر روباز, استخر سرپوشیده, 7 رستوران, ساحل اختصاصی, خدمات نگهداری از کودکان و چشم اندازی فوق العاده از خلیج Bambolim را ارائه می دهد.

هتل 4 ستاره کانتری این سایت ارائه دهنده خدماتی نظیر اتاقهای زیبا, وای فای رایگان, استخر روباز, رستوران و مرکز تناسب اندام است.

هتل 5 ستاره لوکس دیوا کلاب شامل خدماتی از قبیل استخر روباز بزرگ, مرکز آبگرم, استودیو یوگا, وای فای رایگان و باشگاه سلامتی می شود.

هتل 5 ستاره و مجلل گوا ماریوت ریزورت با خدمات عالی خود پذیرای میهمانان است.

هتل 4 ستاره فورچون رجینا ارائه دهنده امکاناتی نظیر استخر, آبگرم, خدمات نگهداری از کودکان و سالن آرایشی می باشد.

هتل 4 ستاره سان ویلیج اقامتی دل نشین را به همراه ویلاهای لوکس برای میهمانان به ارمغان می آورد.

هتل 5 ستاره تفریحی ریزورت ریو در جوار رودخانه Baga واقع شده و تا ساحل باگا در Bardez تنها پنج دقیقه فاصله دارد.

هتل 5 ستاره مجلل راج پالاس در سال 1727 و بعنوان اولین کاخ در جیپور ساخته شد و شامل بازتابی از عناصر دوره مغول نیز می باشد.

از فراز هتل 3 ستاره لیبرا شاهد منظره ای شگفت انگیز از خط افق جیپور و قلعه Nahargarh خواهید بود.

هتل 4 ستاره فورپوینتس بای شرایتون در مرکز شهر جیپور واقع شده و تا فرودگاه جیپور 3/5 کیلومتر فاصله دارد.

هتل 4 ستاره پارک این در پارک بنی واقع شده و تا فرودگاه بین المللی جیپور 14 کیلومتر فاصله دارد. هتل پارک این ارائه دهنده خدماتی نظیر پذیرش شبانه روزی, رستوران, خدمات خشکشویی و پارکینگ رایگان است.

هتل سنتی یوماید بهاوان در جیپور واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر حیاط, تراس, باغ, استخر شنا با نقاشی مینیاتوری, رستوران در پشت بام, وای فای و پارکینگ رایگان و اجاره دوچرخه می باشد.

هتل 5 ستاره فورچون سلکت متروپلیتن روبروی Nehru Sahkar Bhawan جیپور واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر ماساژ, استخر روباز, سونا, مرکز آبگرم و سلامتی, حمام آفتاب, فروشگاه های متعدد, سالن زیبایی, مرکز تناسب اندام, استخر شنا در پشت بام و پارکینگ رایگان است.

هتل کلارکس آمر در قلب شهر جیپور واقع شده و حدود 2/5 کیلومتر تا فرودگاه جیپور فاصله دارد. در رستوران کنار استخر این هتل انواع غذاهای کبابی سرو می شود.

هتل 5 ستاره رویال ارکید ارائه دهنده خدماتی نظیر 3 رستوران, استخر شنا در پشت بام, باشگاه سلامتی و محل اقامت مدرن می باشد.

هتل 4 ستاره وستا اینترنشنال خدماتی نظیر اتاق های مدرن و مطبوع, پارکینگ رایگان, استخر روباز, رستوران 24 ساعته, صرافی و اتاق جلسه را ارائه می دهد.

هتل 4 ستاره پارادایس در منطقه پرجنب و جوش جیپور واقع شده و تا ایستگاه راه آهن جیپور تنها 3/8 کیلومتر فاصله دارد.

هتل 5 ستاره گیت وی از منظره زیبایی از تاج محل برخوردار می باشد و شامل خدماتی نظیر سرویس اتاق 24 ساعته, استخر روباز, مرکز تناسب اندام, آبگرم و خدمات ماساژ حاملگی است.

هتل 5 ستاره کورت یارد ماریوت خدماتی نظیر استخر روباز, مرکز تناسب اندام و مرکز اسپا و سلامتی را ارائه می دهد.

هتل 3 ستاره اوتکارش ویلا آگرا در 5/1 کیلومتری تاج محل واقع شده و ارائه دهنده اتاقهای مطبوع, پارکینگ خصوصی رایگان, مرکز آبگرم, سالن تناسب اندام و رستوران می باشد.

هتل 5 ستاره تریدنت در 5/1 کیلومتری تاج محل واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر استخر روباز, اتاق جلسه, رستوران, کافه و اتاقهایی با منظره باغ یا استخر و وای فای رایگان می باشد

هتل رامادا پلازا آگرا ارائه دهنده امکاناتی نظیر استخر روباز با منظره باغ, اتاق بازی و پارکینگ خصوصی رایگان است.

هتل کلارکس شیراز ارائه دهنده استخری روباز, سالن ماساژ و مرکز اسپا و سلامتی است. این هتل تا تاج محل و قلعه آگرا 5/1 کیلومتر فاصله دارد.

هتل 5 ستاره رادیسون بلو در یک کیلومتری تاج محل واقع شده و خدماتی نظیر استخر روباز, آبگرم, باشگاه سلامتی و 5 رستوران را ارائه می دهد.

هتل 3 ستاره آمار در یک کیلومتری تاج محل و دو کیلومتری قلعه آگرا واقع شده و خدماتی نظیر 2 رستوران, استخر در فضای باز و پارکینگ رایگان را ارائه می دهد.

هل 4 ستاره راج محل در 3 کیلومتری تاج محل باشکوه واقع شده و ارائه دهنده خدماتی نظیر استخر روباز, مرکز آبگرم, خدمات ماساژ و ایوان مخصوص حمام آفتاب می باشد.

هتل 5 ستاره جایپی پالاس تنها 2/5 کیلومتر از تاج محل در آگرا فاصله دارد.

هتل 5 ستاره کلاریجس در منطقه Lutyens دهلی نو واقع شده و ارائه دهنده اتاق هایی با جذابیت دوران کهن و لوازم مدرن می باشد.

هتل 5 ستاره سوریا در منطقه New Friends Colony واقع شده و تا فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی 22 کیلومتر فاصله دارد.

هتل چیراگ رزیدنسی در محله پرشور و هیجان Nehru در جنوب دهلی واقع شده است.

هتل 4 ستاره کلاسیک دیپلمات تا فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی تنها 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

هتل 5 ستاره متروپلیتن تا منطقه Connaught 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

هتل 5 ستاره و مجلل تاج پالاس دهلی با خدماتی فوق العاده پذیرای میهمانان است. اماکن عمومی و رفاهی این هتل شیک, عالی و زیبا بوده و در اختیار میهمانان قرار دارد.

هتل د لالیت دهلی در منطقه Connaught واقع شده و خدمات آن شامل آبگرم, استخر روباز, طیف وسیعی از رستوران ها, کلوب شبانه و .. می شود.

هتل شانگری لا دهلی از موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار بوده و در قلب دهلی نو واقع شده است.