هتلهای سنگاپور

هتل 5 ستاره وان فارر سنگاپور شامل اتاق های بزرگ, سوییت ها و ویلاهای مجلل شده و خدماتی نظیر 5 رستوران, استخر در فضای باز, آبگرم, وای فای و مرکز کسب و کار را ارائه می دهد.

هتل 5 ستاره و مجلل شرایتون تاورز خدماتی نظیر استخر روباز, درمان های آبگرم, مرکز تناسب اندام 24 ساعته, وای فای و ماساژهای مخصوص حاملگی را ارائه می دهد.

هتل مارینا مندرین در شهر Marina Mandarin سنگاپور واقع شده و به مراکز خرید و اماکن جذاب پیرامون خود دسترسی راحتی دارد.

هتل 5 ستاره سنگاپور ماریوت در قلب جاده ارکید و منطقه خرید و سرگرمی سنگاپور واقع شده است.

هتل 4 ستاره کاپتورن کینگ در امتداد رودخانه سنگاپور واقع شده و تا ایستگاه Chinatown MRT 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

هتل مجلل و 5 ستاره مارینا بای سندز سنگاپور شامل امکانات رفاهی متنوعی همچون استخر شنا, مرکز آبگرم, 20 گزینه غذاخوری, کازینویی در سطح جهانی و بزرگترین استخر در بخش پشت بام می شود.

هتل 5 ستاره گرند پارک سیتی هال سنگاپور تا ایستگاه حمل و نقل سیتی هال و مرکز خرید Raffles City پنج دقیقه فاصله دارد و شامل خدماتی نظیر 4 رستوران و استخری روباز می شود.

هتل کوالیتی سنگاپور در منطقه Balestier واقع شده و 20 دقیقه با ماشین تا فرودگاه Changi فاصله دارد. هتل 4 ستاره کوالیتی شامل استخری در فضای باز, مرکز تناسب اندام, سونا و 3 رستوران می شود.

هتل 5 ستاره پن پاسیفیک در امتداد بلوار Raffles قرار گرفته و دسترسی مستقیم به بازار میدان مارینا و مرکز گردهمایی سان تک دارد.

هتل رویال نیوتن در امتداد جاده نیوتن واقع شده است. این هتل 3 ستاره شامل 4 رستوران و استخر شنا و دیگر خدمات رفاهی می شود.