هتلهای مالزی

هتل با شکوه و مجلل Grand Millennium Kuala Lumpur، درراستای تفریحگاه Bintang قرار گرفته و در کنار آن بازار Pavilion قرار دارد.

هتل لوکس و مدرن Royale Chulanr، درناحیه اداری مرکزی شهرقرار گرفته و به برجهای دوقلوی Petronas چشم انداز کامل دارد.

هتل رنسانس، تنها 500 متر با برجهای دوقلوی Petronas ، فاصله دارد و اقامت با شکوهی را به همراه چشم انداز شهر، استخر روباز، سالن تناسب اندام و 5 رستوران به میهمانان ارائه میدهد.

هتل Novotelدر مثلث طلايي كوالالامپور قرار گرفته است وفاصله كوتاهي از دفاتر ،مراکز خرید ،رستورانها ومراكز تفريحي كوالالامپوردارد.

هتل Maytower، در مرکز شهر کوالالامپورقرار گرفته و اتاق های مشرف به منظره شهر، نظافت شبانه روزی، استخر مسابقه ای، مرکز بدنسازی و رستوران به میهمانان عرضه میکند.

هتل با شکوه و لوکس JW Marriott، درناحیه پر جنب و جوش Golden Triangle شهر کوالالامپور قرار گرفته و اقامت آسوده ای را درعالی ترین موقعیت به میهمانان عرضه میکند.

هتل Grand Seasons، در Jalan Pahang واقع شده است وپانزده دقیقه با ماشین، تا Times Square و Batu Caves فاصله دارد.

مرکز همایش و هتل بازسازی شده Berjaya Times Square Hotel، در ناحیه Golden Triangle کوالالامپورقرار گرفته است و با واقع شدن بر بام جهان، از چشم اندازفوق العاده ای نسبت به آسمان شهر برخوردار گشته است.

هتل تانجانگ در جزیره لنکاوی واقع شده است.

هتل فلامینگو اقامتی آسوده را در کنار دریاچه امپنگ ارائه میدهد.

هتل فیو در ساحل سنانگ واقع شده است.

هتل بلا ویستا لنکاوی تا فرودگاه بین المللی لنکاوی تنها 20 دقیقه فاصله دارد.

هتل لوکس آندامان در مناطق گرمسیری جزیره لنکاوی واقع شده است.

هتل اینویتو در کوالالامپور مالزی واقع شده است و اقامتی راحت و آسوده را برای میهمانان به ارمغان می آورد.

هتل مدرن Concorde، در منطقه Golden Triangle شهر کوالالامپور قرار گرفته وتنها 10 دقیقه پیاده روی تا برجهای دوقلوی Petronas فاصله دارد.

هتل کنکورد کوالالامپور در محله گلدن تیری آنجل شهر کوالالامپور واقع و ده دقیقه پیاده، تا برجهای دوقلوی پتروناس فاصله دارد