پل اژدهای دانانگ

در سفر به ویتنام ، از جمله شهرهایی که برای سفر به مسافران پیشنهاد می شود ، دانانگ است. شهری با کلی جاذبه طبیعی و تاریخی و البته پل اژدهای دانانگ که نظیری ندارد. به ویژه آخر هفته ها که این پل برای گردشگران ، شگفتانه ای دارد که در دنیا بی مثال است.

مختصری درباره پل اژدهای دانانگ

پل اژدهای دانانگ ( به ویتنامی زبان Cầu Rồng ) پلی است که بر روی رود Hàn ساخته شده است. این پل در دانانگ ویتنام است. دانانگ یکی از مهم ترین شهر های ویتنام از نظر اقتصادی و تحصیلی است . دانانگ در جنوب مرکز این کشور واقع شده است. ساخت این پل خاص ، از نهم جولای سال 2009 شروع شد. دقیقا همزمان با افتتاح پل Thuận Phước . زمانی که استاندار نِگویِن تان دونگ و بسیاری از عالی مقامان در مراسم افتتاح حضور داشتند ، آغاز به ساخت نمود.

اسپشیال تور ویتنام

مشخصات پل اژهای دانانگ

1- این پل ، طولی در حدود 666 متر دارد . عرض آن 37.5 متر است و شش مسیر پیاده روی دارد.

2- در روز 29 مارچ سال 2013 میلادی ورود سیاحت گران به روی پل آغاز شد. دقیقا در سی و هشتمین سالگرد آزادی شهر دانانگ .

3- هزینه ساخت این پل در حدود یک و نیم میلیارد دونگ ویتنامی شد. چیزی در حدود 88 میلیون دلار آمریکا

4- قسمت اصلی پل در بیست و ششم اکتبر سال 2012 تکمیل شد.

5- طراحی و ساخت پل بصورت اژدهاست.

6- هر شنبه و هر یکشنبه راس ساعت 21:00 از دهان اژدها آب و آتش به بیرون دمیده می شود. این نمایش با نورپردازی های خیره کننده همراه است.

7- در کنار این پل طولانی ، انواع رستوران و بار و کافه برای پذیرایی وجود دارد.

تور هانوی - هالونگ بی - دانانگ

برای دیدن پل اژدهای دانانگ چه باید بکنیم ؟

برای سفر به دانانگ ویتنام ، موضوعاتی هست که باید در نظر داشته باشیم . این نکته حائز اهمیت است که ویتنام سرزمینی کمونیستی و تقریبا بسته است. از آنجایی که مراحل اخذ روادید ویتنام کاری زمان بر است ، بهتر است از آژانس هایی که در زمینه جنوب شرق آسیا ، تبحر دارند کمک بگیرید.

آژانس پلیکان پرواز آسیا ، آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا ، افتخار دارد تا با صرف زمان و هزینه مناسب ، نسبت به صدور ویزای ویتنام خواهد نمود .

حال که تصمیم به سفر به ویتنام دارید ، پس از مشورت با کارشناسان آژانس پلیکان پرواز آسیا مسیر خود را انتخاب نموده و برای سفر آماده شوید.

از آنجایی که دانانگ دارای فرودگاه بین المللی است ، هم می توانید شروع سفر خود را از اقامت در دانانگ شروع کنید . راه دیگر آن است که حالا که به ویتنام سفر داشته اید ، چه بهتر که بقیه شهر ها را برای گردش انتخاب کنید . اطلاعات تورهای متنوع ویتنام ، در اختیار شما قرار داده می شود.

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری