نین بین ویتنام

به حق ویتنام ، از تمامی کشورهای جنوب شرق آسیا ، زیباتر و البته برای ما ایرانی ها ناشناخته تر است. وقتی قدم به این سرزمین می گذارید ، با تمامی حواس خود را به کار گیرید تا بهترین حس های این سرزمین را تجربه کنید. با آژانس پلیکان پرواز آسیا ، آژانس تخصصی تورهای جنوب شرق آسیا همراه باشید تا بیشتر بدایند...

نین بین ویتنام

نین بین ویتنام ، شهری کوچک در ناحیه شمال کشور ویتنام است. این شهر ، مرکز استان یا ایالت نین بین ویتنام است. وسعت این استان در حدود 48 کیلومتر مربع است. جمعیت آن در حدود 130 هزار نفر بر اساس سرشماری سال 2007 بوده است. فاصله این شهر تا هانوی ، پایتخت ویتنام در حدود 2 ساعت است.

صدور ویزای ویتنام

اطلاعات مختصر در مورد نین بین ویتنام

1- بهترین زمان سفر به این ناحیه، از بابت اینکه دما مناسب تر باشد بین ماه های مهر تا اوایل اردی بهشت ماه است. حداکثر دما به حدود 36 درجه سانتی گراد می رسد.

2- خنک ترین دما ، در ماه های آذر ، دی و بهمن ماه ثبت شده است. حدود 15 درجه سانتی گراد.

3- دره ها و غارهای ترانگ آن ( به انگلیسی Trang An ) : مجموعه متشکل از 31 دره ، 50 غار درون آب و ششصد نوع گیاه و بیش از دویست نوع جانور

4- غارهای موآ ) به انگلیسی Mua ) : با پیمودن 500 پله به جایی می رسید که تصویر پانوراما نین بین زیر پای شماست . با بهترین رنگ هایی که در تخیل کسی نمی گنجد .

5- تام کوک ( به انگلیسی Tam Coc ) : این شهر به همراه شهر هوآ لو ( به انگلیسی Hua Lu ) از بهترین شهرهای شمال ویتنام هستند که سوژه عکاسی هستند. این شهر به مدت چهل و یک سال ، پایتخت ویتنام در خلال سال های 968 تا 1009 CE بوده است.

6- معبد بیچ دونگ ( به انگلیسی Bich Dong ) : با گذر از پلی سنگی که در میان آب ساخته شده ، به معبد زیبای بیچ دونگ خواهید رسید.

7- منطقه طبیعی وان لونگ ( به انگلیسی Van Long nature reserve ) : منظره بی نظیر و بکر که نه غار زیبا دارد.

8- و اما رود خانه نین بین ویتنام ( به انگلیسی Ninh Binh River ) : رودخانه ای پر پیچ و خم با مناظر بی نظیر . که آخرین ورژن فیلم سینمایی کینگ کنگ در آنجا ساخته شده است.

تورهای متنوع ویتنام

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری