مراکز خرید دالات ویتنام

مراکز خرید دالات ویتنام در این مقاله ، فهرستی 6 تایی است که جذابیتی بسیار دارد. در هر سفری قطعا خرید کردن بخش مهمی را تشکیل می دهد. دالات شهری است که اثرات فرانسوی ها در آن بسیار دیده می شود. بنابراین ، سبک خاص شهری در فروشگاه ها و حال و هوای آن اثر مستقیمی گذاشته است. در این شهر ، شما به روز ترین اقلام دنیا را می توانید ببینید و بخرید.

1- بازار دالات

بازار دالات ، مثل بسیاری از بازارهای کشور ویتنام است. جایی بسیار جالب برای گذراندن چند ساعت به شادی و شور . در اینجا بیش از هزار مغازه وجود دارد که در ساختمان های چند طبقه واقع شده اند. اینجا محصولاتی مثل نوشیدنی الکلی ، گل ، مواد پروتئینی ، لوازم بهداشتی و آرایشی بفروش میرسد. حتی لوازم خانگی هم از اقلامی است که به راحتی در دسترس شماست. یکی از محصولاتی که قیمتی بسیار مناسب دارد ، لباس های زمستانی هستند. خاطرتان باشد حتما سر بزنید. اگر اهل ماجراجویی های غذایی هستید ، غذاهای متنوع و عجیب در اینجا بفروش میرسد.

ساعات کاری بازار دالات : 6:00 بامداد تا 17:00 عصر

نشانی : دالات ، Nguyen Thi Minh Khai

صدور ویزای ویتنام

2- بازار شبانه دالات

برای تجربه یک خرید خاص ، بازار شبانه دالات از جمله مراکز خرید دالات ویتنام است. خیابان ها برای بازار شبانه از 17:00 تا 22:00 مورد استفاده قرار می گیرند. انواع تنقلات محلی ویتنامی ، لباس های دسته دوم ، انواع سوغاتی به فروش می رسند. در ایامی که مربوط به جشن ویتنامی هاست ، غوغایی به پا می شود. در اعیاد تت ، کریسمس ، جشنواره گل دالات ، رژه های خیابانی برگزار می شود. دکه های بسیاری مشغول به فروش می شوند. تئاترهای مشهور به نمایش در می آید.

هنرهای جدید مثل رقص هیپ هاپ ، آهنگ های رپ ، اسکیت بورد سواری به معرض نمایش درمیآید. این بازار در اواخر هفته ، بهترین پاتوق برای گشت و گذار است. تردد موتور سیکلت ها و خودرو ها را ممنوع می کنند. تا مردم محلی و گردشگران ، با آرامش بیشتری به سیاحت بپردازند.

3- فروشگاه L’ANGFARM

خرده فروشی L’ANGFARM ، از آن فروشگاه های مدرن است که به دیدنش باید رفت. یکی از فروشگاه های مرکزی به عنوان مراکز خرید دالات ویتنام است که کمی تفاوت دارد. در این فروشگاه ، مواد غذایی درجه اعلا در بسته بندی های زیبا ارائه می شود.محصولاتی که در این فروشگاه به فروش می رسند ، بطور مثال :

- چای کنگر فرنگی

- خرمالوی خشک شده

- شراب برنج تخمیری

- آبنبات توت با روکش قند و ...

در این فروشگاه بوفه ای برای سرو غذاهای دالات به شکبل روستایی وجود دارد. شما با پرداخت 49000 دونگ ویتنامی غذاهای خوبی را خواهید خورد. از جمله ، ژلاتو ، سیب زمینی شیرین ، انواع کیک ، میوه های خشک شده ، دمنوش های گیاهی و حتی پیتزا .

ساعات کاری فروشگاه : 07:30 بامداد تا 22:30 شب

نشانی : دالات ، بخش یکم Nguyen Thi Minh Khai 6

شماره تماس : 0960 896 88 84+

اسپشیال تور ویتنام

4- دهکده تاریخی XQ

دهکده تاریخی XQ گالری بزرگی از نقاشی ها و عکاسی های انتزاعی و هنر گلدوزی مردمان ویتنام است. این دهکده در نزدیکی دهکده عشق واقع شده است. هزینه ورودی برای هر نفر بین 20000 تا 50000 دونگ ویتنامی است. به خاطر مناظر بدیع این منطقه ، عکسبرداری یکی از فعالیت هایی است که محبوبیت دارد. مردمان محلی با لباس های مخصوص در مناظر زیبایش عکس می گیرند.

پس از یک گشت و گذار حسابی ، می توانید غذاها و نوشیدنی های گرم خوبی میل کنید. از کافه های خرید کنید ، از فروشگاه ها سوغاتی و کادو بخرید. پارچه ها و لباس های ابریشمین بخرید .

ساعات کار روزانه : 09:00 صبح تا 17:00 عصر

نشانی : دالات ، 258D Mai Anh Dao

تلفن : +84 63 383 1343

5- باغ گل دالات

در مقاله پیشین در مورد این باغ صحبت کردیم . تا حدودی شما آشنایی با این باغ دارید.

باغ گل دالات یکی از مراکز خرید دالات هم هست. انواع گل های رنگارنگ و خاص در این باغ در معرض دید همگان قرار گرفته است. زیبایی این باغ به حدی است که همیشه مردمان محلی و گردشگران به تفریح در آن می پردازند. تنوع گل ها بسیار است. در این باغ فروشگاه هایی برای خرید گل و دسته گل های تزیین شده وجود دارد. فرصت را از دست ندهید.

ساعات کاری : 07:30 بامداد

نشانی : دالات ، فراز تپه Top-peg ، ناحیه شمالی دریاچه ژوان هونگ

تور هانوی - هالونگ بی - دانانگ

6- مزرعه ارگانیک Biofresh

یکی از محبوب ترین باغ های میوه در شهر دالات ، مزرعه ارگانیک BIOFRESH است. مزرعه در کنار دریاچه Than Tho قرار گرفته است. در آنجا گلخانه بزرگی ساخته شده است . به راحتی می توانید گردش کنید و توت فرنگی ارگانیک خریداری کنید. قیمت توت فرنگی در خارج از گلخانه ، بین 250000 تا 400000 هزار دونگ ویتنامی است . در حالیکه اینجا می توانید 10000 دونگ ویتنامی وارد این گلخانه شوید. فاصله این باغ تا محله فرانسوی دالات 10 دقیقه فاصله زمانی دارد .

ساعات کاری : هر روز 09:00 صبح تا 18:00 عصر

نشانی : دالات ، ناحیه 8 ، LAM VIEN 17

ورودیه : 10000 دونگ ویتنامی

تورهای متنوع ویتنام

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری