مراکز خرید بالی

وجود مراکز خرید مدرن در بالی و بازارچه های سنتی بالی سبب جلب توجه افراد به این محله شده است. در محله کوتا بیچ میتوانید از فروشگاه های برند جهانی تا دی وی دی های کپی را پیدا کنید

محله ی کوتا بیچ بالی

در این منطقه همچنین مهمترین مراکز فروش سوغاتی و صنایع دستی نیز قرار دارد. رستورانها و کافه های بالی به صورت شبانه روزی پذیرای میهمانان میباشند. از مشهورترین رستورانهای جهان مانند هارد راک کافه نیز در کوتا بیچ قرار گرفته است. دیسکاوری مال و دی اف اس از فروشگاه هایی هستند که در کنار ساحل زیبای اقیانوس هند بالی قرار گرفته و شما میتوانید اجناس خوبی را خریداری کنید.کوتا اسکویر که در بالی قرار گرفته است دارای برند های گران قیمت آدیداس . ریپ کارل . بیلابونگ و ... و همچنین فروشگاه های زنجیره ای بالی ماتاهاری نیز میباشد. از جمله کارهایی که هر گردشگری انجام میدهد بازدید از محل نایت کلاب سابق و ادای احترام به قربانیان سال 2002 است.

جیمباران بالی (Jimbaran) :

علت بازدید توریستها از این محله در بالی به سبب غذاهای دریایی متنوع است ، اما میتوانید اجناس خوبی جهت خریدن نیز از بالی پیدا کنید. این محله نمایش دهنده ی هنر سفالگران بالینزی است و چند قدم آن طرفتر تخته های موج سواری همراه با ویو برد های گرانقیمت را میتوانید تهیه کنید. بوتیک های برند بالی نیز در این محله قرار گرفته اند از فروشگاه های زیر نیز دیدن نمایید.

Jenggala

Konderatun

Surfers paradise

سانور بیچ بالی :

سانور بیچ بالی مسافران را از نظر خرید در حد عالی راضی نخواهد کرد ولی فراموش نکنید که ساکنان این منطقه ازجزیره بالی هنوز اجناس خاصی را به خریداران عرضه میکنند.شما درمحله سانور بیچ بالی می توانید انواع گوناگونی از لباس های شنا و ساحلی را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کنید. در جزیره بالی با چانه زدن به راحتی می توانید اجناس را با قیمتی کمتر از نصف مبلغی که فروشنده می گوید خریداری کنید. اما اندکی آن طرف تر در خیابان سانور یکی از خیابانهای جزیره بالی شما می توانید مرواریدهای بسیار گران قیمت جزیره بالی را از جواهر فروشی های این محله تهیه نمایید. همچنین فروشگاه و سوپر مارکت هارویز که در خیابان اصلی سانور بالی و بعد از هتل هایات ریجنسی واقع شده اند نیز محلی مناسب برای خرید مایحتاج روزانه می باشد. صنایع دستی بالی ، مبلمان ، تابلوهای نقاشی شده و سنگهای فوق العاده زیبای تراشیده شده با دست می باشند که قطعه ای از آن ها را هرچند کوچک باشد میتوانید با خود به خانه ببرید.

اوبد بالی )Ubud) :

این محله بهترین مکان جهت خرید صنایع دستی بالی میباشد. گرچه صنایع دستی جزیره بالی را در هر نقطه ای از این جزیره می توانید پیدا کنید، اما قلب صنایع دستی بالی ساخته شده به دست اهالی روستاهای پیرامون که در امتداد جاده به جنگل میمونها واقع شده اند می باشد..

مراکز خرید مدرن بالی :

جزیره بالی مانند کلیه نقاط توریستی جهان مرکز خریدهای مدرن و با شکوهی را دارا میباشد. در این قسمت برخی از آنهارا معرفی میکنیم

گالریا در بالی

گالریا بهترین برند های جهانی عطر.کیف.کفش و البسه بالی را شامل میشود و یکی از گسترده ترین مالها در سطح آمریکا و آسیا و استرالیاست. یکی از بزرگترین شعب فروشگاه های ما تاهاری و همچنین از شعب بزرگ ابزار فروشی ایس هاردویر نیز در این فروشگاه بالی قرار گرفته است. این مرکز خرید در نزدیکی کوتا و در میدان امام بنجل واقع شده است.

دیسکاوری بالی

یکی از زیباترین مراکز خرید جزیره ی بالی دیسکاوری میباشد که کنار دریا واقع شده است. همچنین دپارتمان استور سنترو درون این مجموعه واقع شده که پر از برندهای جهانی در بالی میباشد و دارای قیمت های مناسب است. رستوران های این مجموعه برای صرف غذا بسیار مناسب میباشند

ماتاهاری بالی

مجموعه فروشگاههای زنجیره ای ما تاهاری در سراسر بالی حاوی شعبه میباشد و تمامی مایحتاج منزل، سوپرمارکت، البسه و .. را داراست. از بزرگ ترین شعبه های این فروشگاه در بالی دنپازار و دیگری درکوتا اسکویر قرار گرفته اند که خرید کردن از آن توصیه میشود. کیف و کفش های مرغوب را میتوانید در بالی از این فروشگاه تهیه نمایید.

لوته مارت، ماکرو سابق بالی

اما ماکرو نیز نام فروشگاه بسیار بزرگ و معتبری در جزیره بالی است که به ارائه تمامی اجناس از وسایل برقی و الکترونیکی تا میوه و اقلام سوپرمارکت مشغول میباشد. ساعت کاری این مجموعه از 7 صبح تا 10 شب می باشد.فروشگاه های زنجیره ای ماکرو بالی در کلیه ی کشورهای آسیای جنوب شرقی و استرالیا واقع شده اند.

رابینسونز بالی

مقابل فروشگاه زنجیره ای ما تاهاری بالی در دنپازار قرار گرفته و شامل اجناس نسبتاً ارزان قیمتی می باشد.

لی بی پلازا بالی

این مرکز خرید مکان بسیار مناسبی جهت خرید وسایل ورزشی، الکترونیک و لوازم التحریراست. این فروشگاه در دنپازار قرار گرفته است.

کرفور بالی

کرفور یا به قول فرانسوی ها کق فوق عظیم ترین سوپرمارکت زنجیره ای بالی جهان نیز دارای شعبه در بالی است. این فروشگاه در خیابان سان ست جزیره بالی واقع شده و از ده صبح تا ده شب مشغول به کار است.

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری