ده جایی که در اولوواتو باید برویم - قسمت دوم

بالانگان بهترین ساحل برای موج سواران فوق حرفه ایست. این ساحل در قسمت شمالی جایی که زمین گلف 15 سوراخی کوتا واقع شده است قرار گرفته است.

ساحل Balangan

Balangan بهترین ساحل برای موج سواران فوق حرفه ایست. این ساحل در قسمت شمالی جایی که زمین گلف 15 سوراخی کوتا واقع شده است قرار گرفته است. در اینجا غرفه های محلی برای سرو وعده های خنک کننده و آبجو قرار دارد.

ساحل balangan از بالای تپه ها بسیار زیباست. جایی که مورد علاقه بسیاری از مردم وگردشگران است. برای دسترسی به balangan میبایست از پله های صخره های سنگ آهکی پایین آمد .

مشاهده تورهاي جنوب شرق آسیا

ساحل pandawa

یکی از سواحل جنوبی اولوواتو ، ساحل pandawa است. ساحلی یک کیلومتری از شن های سپید که برای شنا و ورزش های متنوع آبی بسیار عالی است . رستوران های محلی در امتداد خط ساحلی ، غذاهای مختلفی را از جمله انواع پاستا، برگر ، استیک ، برنج سرخ شده اندونزیایی و باربیکیو غذاهای دریایی سرو می کنند .

ساحل در حاشیه صخره های آهکی با مجسمه های بزرگ تراشیده قوسی الهام گرفته از حماسه مهابهاراتا امتداد یافته است. قهرمانان ، که بیشتر به نام 5 pandawa شناخته می شوند ، نام خود را از ساحل برگرفته اند.

مشاهده تورهاي بالی

ساحل سرزمین رویایی

ساحل سرزمین رویایی (Dreamland Beach)، نخستین نقطه برای موج سواری و اولین ساحل یافته شده پنهانی بوده که در منطقه جنوبی bukit peninsula قرار گرفته است. اینجا قطعا ساحل فوق العاده برای موج سواران است. برای دسترسی به این ساحل جاده ای آسفالته و صاف را باید بپیمایید برای اینکه به ورودی pecatu indah resort برسید. موج های این ساحل به گونه ای است که موج سواران می توانند آموزش های لازم را برای موج سواری ببینند. پاراسل ها برای اجاره کردن در اختیار همگان قرار دارند. دکه های محلی بصورت ردیفی نوشیدنی هایی که گلویتان را تازه کند یا لقمه هایی که سرحالتان بیاورد می فروشند.

مشاهده تورهاي فیلیپین

ساحل Bingin

این ساحل محبوب ترین ساحل برای موج سواری است . جایی که می توانید برای استراحت و آرامش انتخاب کنید. ساحل bingin از ساحل خواهر خود یعنی ساحل سرزمین رویایی چندان دور نیست . اما برای رسیدن به جاده هایی که محل تقاطع جاده های اصلی باشند باید 10 دقیقه رانندگی کنید. اینجا برای ساحل شنی سپیدش شهرت خاصی دارد. شما در ناحیه تپه ای بالای ساحل از منظره و چشم انداز کلی خط ساحلی لذت می برید .

مشاهده تورهاي مالدیو

زمین گلف جدید کوتا

زمین جدید گلف کوتا که مطابق با استانداردهای لیگ قهرمانان ایجاد شده است ، از دیگر جاهایی است که در سفر به اولوواتو می توانید به آنجا مراجعه کنید. امکانات این ناحیه بصورتی است که برای تمامی سطح مهارت ها امکان بازی فراهم شده است. این زمین در منطقه ای به وسعت 85 هکتار با 18 سوراخ گلف احداث گردیده است.

امکانات دیگری از جمله انواع رستوران های فرنگی و اندونزیایی، فروشگاه های خوب و مراکز ماساژ در کنار این زمین گلف، بهترین ها را برای گردشگران فراهم آورده است.

ویزای اندونزی

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری