خرید کفش های اسپرت در ویتنام

درست است که برای اکثریت قریب به اتفاق ما ، انگیزه سفر فقط گردش و کسب آرامش است. اما برای برخی دیگر مسئله خرید هم مطرح است. برخی کشورها مقصدی مناسب برای خریدهای مناسب هستند. از آنجایی که آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیاست. در این مقاله کوتاه تلاش داریم تا یکی از بهترین کشورها را برای خرید معرفی کنیم. چه خریدی بهتر از کفش های ورزشی یا همان کتونی خودمان؟ در ادامه با ما همراه باشید.

برندهای معروف برای خرید کفش های اسپرت در ویتنام

شاید باورش سخت باشد . اما کشور ویتنام در صدر کشورهایی است که در کفش و لباس تخصص دارد. تخصص ویتنام از دو جهت است :

1- کیفیت خوب

2- قیمت های مناسب

این امر تنها به تولید کفش و لباس ویتنامی منحصر نمی شود. بلکه برندهای خارجی بین المللی هم شامل می شود. شما بسیاری از برندهای معروف بین المللی را با تبلیغات بسیار در ویتنام خواهید یافت.

مشاهده تورهاي جنوب شرق آسيا

شهرهای مهم برای خرید کفش های اسپرت در ویتنام

در این مقاله ، مشخصات تعدادی از فروشگاه های ویتنامی بررسی می شود. ما دو شهر مهم ویتنام ، یعنی هوشی مین سیتی و هانوی را بررسی می کنیم. هوشی مین سیتی (سایگون )مهم ترین شهر اقتصادی ویتنام است و در جنوب کشور ویتنام قرار دارد . هانوی به عنوان پایتخت سیاسی ویتنام ، در شمال کشور قرار دارد:

ویزای ویتنام

سایگون ( هوشی مین سیتی )

همانطور که گفتیم ، شهر هوشی مین همیشه در بالای فهرست مرکز خرید و فروش در ویتنام است. شما همیشه می توانید برندهای بین المللی کفش را در مال ها و مراکز فروشگاهی بیابید. به ویژه این مراکز در نزدیکی جاذبه های معروف گردشگری شهر بنا شده اند. تا بیشتر به چشم گردشگران بیایند. برای مثال در نزدیکی کلیسای کاتولیک نوتردام ، بازار Ben Thanh و مرکز پست سایگون قرار دارند. این مراکز در فاصله چند دقیقه ای جاذبه های گردشگری سایگون قرار گرفته اند.

برخی مراکز خرید کفش های اسپرت در ویتنام

در سفر به ویتنام از سوی آژانس پلیکان پرواز آسیا ، این مراکز را به یاد داشته باشید:

1- Sigon Center

2- Vincom Centre

3- Takashimaya Vietnam

4- Diamond Plaza

5- Parkson Plaza

6- Crescent Mall

این نکته را در نظر داشته باشید . بسیاری از فروشگاه های کوچک در میان کوچه ها قرار دارند. با مراجعه به این فروشگاه ها می توانید قیمت های مناسب تر پیدا کنید.

نام برخی بوتیک ها و فروشگاه ها در خرید کفش های اسپرت در ویتنام شهر سایگون

سرزدن به بوتیک های که طراحیهای زیبا دارند ، پیشنهادی است برای شما . اگر بخواهید مد و فشن روز ویتنام را ببینید. در ناحیه یک سایگون ، تعداد بسیاری از این بوتیکها برای یک تور سریع در اختیار شما هستند. قیمت ها از تنوع برخورداند. اما به دیدنش می ارزند.

1- Libé Workshop (فروشگاه کفش زنانه )

2- L’Usine (فروشگاه کفش زنانه و مردانه )

3- Devon London (کفش زنانه )

برای کفشهای مردانه، فروشگاههایی را در خارج مالها می توانید بیابید. برخی برندهای بین المللی در این میان هستند. به ویژه کفشهای ورزشی یا همان کتونی خودمان .

برخی از آنها عبارتند از :

1- G-lab ( برندهای جردن ، آدیداس اورجینالز ، آندر آرمور و نایکی )

2- Sole Station (برندهای جردن ، آدیداس اورجینالز ، نایکی )

3- Hang Chinh Hang Gia Re (برندهای نایکی ، آدیداس ، آدیداس اورجینالز ، آسیکس )

4- Real 'n' Rare( برندهای جردن ، آدیداس اورجینال و نایکی )

مشاهده تور ترکیبی هانوی و هوی آن و هوشی مین و کروز

هانوی

شهر هانوی تنها به دلیل معماری قدیمی ، سبک زندگی محلی ، مردمان محلی و غذاهای محلیش شهرت ندارد. بلکه بهشت فروشگاه ها است. این شهر قدیمی برای محصولات چرمین دستسازه و لباسهایش شهرت دارد. در هر گوشه از قسمت قدیمی شهر ، بسیاری از فروشگاه های مذکور را می توانید بیابید. به حدی تنوع زیاد است که تا حدی برای گردشگران گیج کننده است. به راحتی میتوانید کپی های عالی گرانقیمت را خریداری کنید. رنگها و تنوع و شکلها به حدی است که هر سلیقه ای را پاسخ می دهند.

برخی فروشگاه های کفش اسپرت در هانوی

1- Friendly shop

2- Yaly Couture

3- An Nam shoe shop

4- The First Shoes Shop

برخی از مراکز فروشگاهی کفش اسپرت در هانوی

1- Lotte Centre

2- Trang Tien Plaza

3- Vincom Mega Mall Royal City Read

مشاهده تورهای دور آسیا

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری