پلیکان پرواز

تور گروهی ویتنامنام هتل درجه هتل خدمات
نرخ اتاق 2 تخته نرخ اتاق 1 تخته نرخ اتاق 3 تخته هزینه کودک با تخت هزینه کودک بدون تخت موقعیت توضیحات
GOLDEN CENTRAL پلیکان پرواز B.B
THE LIGHT پلیکان پرواز B.B
GOLDEN LOTUS LUXURY پلیکان پرواز B.B

1265

1610

885

630

NEW WORLD پلیکان پرواز B.B
SUNRISE پلیکان پرواز B.B
SHERATON پلیکان پرواز B.B

1525

2150

990

750

GOLDEN CENTRAL
درجه
خدمات
B.B
THE LIGHT
درجه
خدمات
B.B
GOLDEN LOTUS LUXURY
درجه
خدمات
B.B
نرخ اتاق 2 تخته
1265
نرخ اتاق 1 تخته
1610
نرخ اتاق 3 تخته
هزینه کودک با تخت
885
هزینه کودک بدون تخت
630
موقعیت
توضیحات
NEW WORLD
درجه
خدمات
B.B
SUNRISE
درجه
خدمات
B.B
SHERATON
درجه
خدمات
B.B
نرخ اتاق 2 تخته
1525
نرخ اتاق 1 تخته
2150
نرخ اتاق 3 تخته
هزینه کودک با تخت
990
هزینه کودک بدون تخت
750
موقعیت
توضیحات
مدت اقامت :
10 شب و 11 روز ,
تاریخ اعتبار :
ویژه آبان 98 ,
خدمات :
صبحانه , بیمه مسافرتی , ترانسفر فرودگاهی , راهنمای محلی , پرداخت ورودیه ها , پرواز/بلیط داخلی , گشت شهری با نهار , راهنمای تور ,
برنامه سفر
روز اول : با رسیدن به فرودگاه Tan Son Nhat با افرادی ملاقات کرده و به هتلی در شهر هوشی مینه برای چک این برده می شوید. شب را در هتلی در سایگون سپری می کنید.
روز دوم : صبحانه را در هتل سرو می کنید. گشت را از هتلتان با بازدید از کلیسای نوتردام شروع می کنیم. سپس از کاخ ریاست جمهوری و موزه تاریخی دیدن کرده و ناهار را در رستوران سرو می کنید. گشت را با بازدید از تونل های کوچی ادامه می دهیم که در 60 کیلومتری HCMC واقع شده است. کوچی منطقه ای محبوب برای گردشگران خارجی و مردمان محلی ویتنام میباشد. جایی که شهرهای زیرزمینی بعنوان محل زندگی , محل ذخیره سازی, کارخانه اسلحه سازی, بیمارستان و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گرفته است. در دهه 1960 منطقه کوچی یک منطقه آزاد بوده است. به سایگون باز می گردید. شب را در هتل می مانید.
روز سوم : پس از سرو صبحانه در هتل , راهنمای تور و اتوبوس شاتل شما را برای گشت خواهند برد. از دیدن شالیزارها و زمین های سرسبز برنج لذت خواهید برد. با رسیدن به My Tho از Vinh trang pagoda دیدن کرده و از خانه های چوبی (ویلاهای روستایی) , زمین های میوه و دهکده های ماهیگیری در طول رودخانه بازدید میکنید. سپس به جزیره دورافتاده Tortoise می رسید و نهارتان را در باغچه ارکیده سرو می کنید. پس از آن به An khanh می روید که یک جاذبه کمتر توریستی در Ben tre است. از گشت کروز و استراحت کردن زیر درختان و خوردن میوه های فصلی , سرو چای و عسل و گوش دادن به موسیقی محلی ویتنامی لذت می برید. سپس با خانواده ای محلی و طرز زندگی آنها آشنا شده و از خوردن شکلات های نارگیلی و بازدید از زمین های میوه و روستاهایشان لذت می برید. پس از گشت به HCMC بازمی گردید. این سفر بینشی زیبا را از زندگی روزانه در دلتای مکونگ به شما هدیه داده و شما نیز با مجموعه ای از خاطرات بازمی گردید. شب را در هتلی در سایگون سپری میکنید.
روز چهارم : پس از سرو صبحانه در هتل برای پرواز به نهاترانگ به سمت فرودگاه ترانسفر می شوید. با رسیدن به فرودگاه CAM RANH به هتل برده می شوید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.
روز پنجم : صبحانه را در رستوران هتل سرو می کنید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.
روز ششم : صبحانه را در رستوران هتل سرو می کنید. زمانتان آزاد است. شب را در هتلی در نهاترانگ می مانید.
روز هفتم : صبحانه را در هتل سرو میکنید. زمانتان آزاد است تا زمانیکه ماشین شخصی ما, شما را برای پرواز به هانوی به سمت فرودگاه ترانسفر کند. شما از فرودگاه NOI BAI به هتلی در هانوی برای چک این برده می شوید. شب را در هتلی در هانوی میمانید.
روز هشتم : صبحانه را در هتل سرو می کنید. اتوبوس و راهنمای مجرب ما شما را از هتلتان به طرف هالونگ بی می برند. پس از زمان نزدیک به 3 ساعت به Halong bay-Tuan chau marina می رسید. با رسیدن به استان Hai Duong کمی استراحت می کنید. سپس با نوشیدنی های متنوع از شما استقبال می شود. پس از ورود به کابین کشتی از سرو ناهار سالم و لذیذی که از غذاهای دریایی تازه, سبزیجات و گیاهان سنتی تهیه می شود لذت می برید. در هنگام ظهر بر روی عرشه کشتی کمی ریلکس میکنید . هم چنین می توانید از جزایر دورافتاده , غار Luon و یا دهکده ماهیگیری Hoa Cuong عکاسی کنید. سپس با استفاده از قایق های kayaking / bamboo به کاوش خلیج هالونگ بی می پردازید. پس از بازگشت از کروز , ما شما را برای بازدید از جزیره Ti Top می بریم. می توانید در آن شنا کنید و یا با بالا رفتن از جزیره منطره ای بی نظیر از هالونگ بی را ببینید. پس از آن به قایق بازمیگردید و از مهمانی روی عرشه کشتی لذت می برید. در هنگام عصر نیز وقتتان آزاد است که استراحت کنید. شما در زمان آزادتان می توانید فعالیت هایی را در کشتی نظیر بازی کردن,فیلم دیدن یا ماهیگیری را انجام دهید. شب را در کابین روی دریا سپری خواهید کرد.
روز نهم : صبح زود از خواب بیدار شوید تا بتوانید از طلوع آفتاب روی عرشه کشتی لذت ببرید. می توانید از دیدن منظره زیبای هالونگ بی با نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای و یا سرو صبحانه لذت ببرید. سپس به غار Sung Sot که غاری شگفت انگیز است می رسید و به همراه لیدرتان به بازدید و کاوش در غار می پردازید. پس از بازدید از غار و خروج از کشتی کروز برای کلاس آشپزی آماده می شوید. با خداحافظی کردن از همراهانتان و ملوان کشتی, گشت کروزتان پایان می یابد. بوسیله اتوبوس شاتل به هانوی بازمی گردید. شب را در هتلتان در هانوی می مانید.
روز دهم : صبحانه را در رستوران هتل سرو میکنید. راهنمای ما , شما را از هتلتان برای شروع یک روز پر از گشت شهری می برد. در ابتدا از آرامگاه هوشی مینه که بیانگر یک زندگی با روح و سرزنده است دیدن می نماییم. سپس گشت شهری هانوی را با بازدید از خانه Uncle Ho`s و بتکده one pillar که یکی از 2 معبد سنتی ویتنام است ادامه می دهیم. مقصد بعدیمان بتکده Tran Quoc می باشد که پیرامون دریاچه غربی واقع گردیده و یکی از بهترین جاذبه های شهر هانوی نیز می باشد. این بنا شامل هارمونی و معماری خاصی می شود. پس از آن به بازدید از معبد Literature ( یا در زبان ویتنامی Van mieu ) می رویم که در گذشته مکانی برای مطالعه اهالی ویتنام بوده است. برای سرو ناهار در رستورانی محلی نیز توقف میکنیم. پس از استراحتی کوتاه به بازدید از معبد Ngoc Son و دریاچه هوان کیم می رویم. پس از تمام شدن گشت شهری به هتلتان بازمی گردید.
روز یازدهم : پس از سرو صبحانه در هتل زمانتان آزاد است تا برای پروازتان به سمت فرودگاه Noi Bai ترانسفر شوید.
نوع پرواز :
چارتر ,
کلاس پرواز :
کلاس اقتصادی ,
نوع بلیط :
بلیط رفت و برگشت ,
نوع کشتی :
معمولی ,
مدت سفر آبی :
1 شب ,
توضیحات تور :
پایه قیمت بلیط 4/500/000 تومان می باشد که ممکن است شامل افزایش قیمت از سوی ایرلاین شود. جهت گرانتر نشدن قیمت بلیط هرچه زودتر اقدام به ثبت نام نمایید.
مدارک مورد نیاز:اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار ، دو قطعه عکس رنگی جدید تمام رخ زمینه سفید 4×6
با لیدر فارسی زبان
تلفن : 02188171061
شروع قیمت ها از :
1265 دلار ,
خطوط هوایی
Mahan Air