تور هوی آن یازده روزه ( سه شب هوشی مین + سه شب هوی آن + یک شب کروز + سه شب هانوی )

مدت اقامت :

10 شب و 11 روز

تاریخ اعتبار :

تا پایان سال 98

شروع قیمت ها از :

890 دلار

Oman Air

اطلاعات هتل

اطلاعات هتل

نام هتل درجه هتل خدمات هتل
هر نفر در اتاق دوتخته هر نفر در اتاق یک تخته هر نفر در اتاق سه تخته 6 تا 12 سال با تخت 2 تا 6 سال بدون تخت موقعیت توضیحات
LA FELIX
3
B.B
VENUS
3
B.B
MEDALLION
3
B.B
890 دلار
1150 دلار

630 دلار
445 دلار
1050 دلار
1385 دلار

735 دلار
525 دلار
NEW WORLD
5
B.B
SHERATON
5
B.B
1450 دلار
2080 دلار

1015 دلار
725 دلار
درجه هتل
3
خدمات
B.B
درجه هتل
3
خدمات
B.B
درجه هتل
3
خدمات
B.B
درجه هتل
3
خدمات
ALL
نرخ اتاق دو تخته

890 دلار

نرخ اتاق یک تخته

1150 دلار

نرخ اتاق سه تخته

نرخ کودک 6 تا 12 سال

630 دلار

نرخ کودک 2 تا 6 سال

445 دلار

موقعیت مکانی
توضیحات
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
B.B
درجه هتل
3
خدمات
ALL
نرخ اتاق دو تخته

1050 دلار

نرخ اتاق یک تخته

1385 دلار

نرخ اتاق سه تخته

نرخ کودک 6 تا 12 سال

735 دلار

نرخ کودک 2 تا 6 سال

525 دلار

موقعیت مکانی
توضیحات
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
5
خدمات
B.B
درجه هتل
4
خدمات
ALL
نرخ اتاق دو تخته

1450 دلار

نرخ اتاق یک تخته

2080 دلار

نرخ اتاق سه تخته

نرخ کودک 6 تا 12 سال

1015 دلار

نرخ کودک 2 تا 6 سال

725 دلار

موقعیت مکانی
توضیحات
اطلاعات تور

اطلاعات تور

نام تور برنامه ریزی شده

تور هوی آن یازده روزه ( سه شب هوشی مین + سه شب هوی آن + یک شب کروز + سه شب هانوی )

نوع تور

ورزش های آبی

نقاط ناشناخته

ساحل

هنر و فرهنگ

شهر و خرید

طبیعت گردی

خدمات

صبحانه

بیمه مسافرتی

گرفتن ویزا

راهنمای محلی

پرداخت ورودیه ها

گشت تاریخی

گشت طبیعی

گشت شهری

ترانسفر فرودگاهی

پرواز/بلیط داخلی

برنامه سفر

رسیدن به شهر هوشی مینه

با رسیدن به فرودگاه Tan Son Nhat با افرادی ملاقات کرده و به هتلی در شهر هوشی مینه برای ورود در زمانی معین برده می شوید. شب را در هتلی در سایگون سپری می کنید.روز اول :

شهر هوشی مینه / کوچی تونل

صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. ما گشت را از هتلتان با بازدید از کلیسای نوتردام شروع می کنیم. پس از آن گشت ما با بازدید و اکتشاف در موزه ای که حافظ دوران جنگ است ادامه پیدا می کند. ناهار در رستوران سرو خواهد شد. گشت و بازدید را با کانال های کوچی ادامه می دهیم که در 60 کیلومتری HCMC واقع شده و ناحیه ای محبوب و پرطرفدار برای ویتنامی ها و گردشگران خارجی است. این ناحیه در دوره ای که ویتنامی ها در جنگ بودند نقشی بسیار مهم ایفا کرده است. از جمله شهرهای زیرزمینی آن که به عنوان محل ذخیره سازی کارخانه های اسلحه سازی, بیمارستان و آشپزخانه استفاده می شدند. امروزه اردک ها و بوفالوهای آبی در سراسر رودخانه زندگی می کنند. تماشای شالیکارهای برنج بیانگر تاریخی قدرتمند هستند. هم چنین بازدیدکنندگان آسیب هایی را خواهند دید که در طول دهه 1960 به این منطقه وارد گردیده است. پس از گشت در کوچی به سایگون بازگشته و شب را در هتل سپری خواهید کرد.روز دوم :

تور دلتای مکونگ

صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. اتوبوس شاتل ما و راهنما , شما را از هتلتان می برد. در طول سفر کوتاهتان از مشاهده زمین های سرسبز برنج لدت خواهید برد. با رسیدن به My Tho از بتکده Vinh Trang بازدید خواهید کرد. در طول رودخانه قایق سواری می کنید و از خانه های محلی و روستایی, زمین های میوه و دهکده های ماهیگیری در طول مسیر رودخانه دیدن می کنید. پس از آن به جزیره Tortoise رفته و ناهار را در باغچه های ارکیده میل می کنید. پس از قایقرانی در مسیر رودخانه به An Khanh می رسید که یک جاذبه کمتر توریستی در Ben Tre می باشد. از گشت کروز و دراز کشیدن زیر سایه درختان نارگیل در طول کانال های طبیعی و خوردن میوه های فصلی و چای عسل و هم چنین گوش دادن به موسیقی محلی Southern Vietnamese Folk Music لذت می برید. با یک خانواده محلی و سبک زندگی آنها نیز آشنا شده و طعم شکلات های نارگیلی آنها را امتحان خواهید کرد. پس از پرسه زدن در زمین های میوه و دهکده ها نیز با اتوبوس به HCMC بازمیگردید. این سفر دیدگاهی زیبا از زندگی روزانه در دلتای مکونگ را به شما هدیه کرده و شما با محموعه ای از خاطرات زیبا باز میگردید. شب را در هتلی در سایگون می مانید.روز سوم :

پرواز به دانانگ - هوی آن

پس از صرف صبحانه در هتل, ماشین ما شما را برای پروازتان به دانانگ به فرودگاه ترانسفر خواهد کرد. با رسیدن به فرودگاه دانانگ به هتلی در هوی آن ترانسفر و برده می شوید. سپس ماشین ما شما را به سمت شهر باستانی هوی آن ترانسفر می کند. شب را در هتلی در هوی آن می مانید.روز چهارم :

زمان آزاد در هوی آن

صبحانه در هتل صرف خواهید نمود ، بقیه اوقات روز در اختیار خودتان است.

روز پنجم :

سفر به جزیره CU LAO CHAM

صبحانه را در هتل صرف خواهید نمود. ماشین برای انتقال شما به بندرگاه CUA DAI منتظر شماستو حدو نیم ساعت بعد در هوای خنک به آرامش می رسید ، از چشم انداز زیبای سرسبزی هوی آن هنگامی که در حال انتقا به جزیره CHAM هستید لذت خواهید برد. سپس به ساحل LANG می رسید . به تماشای منطقه دریایی حفاظت شده می رسید و از محل تعمیر و نگهداری قایق ها، معبد HAI TANG و روستای ماهیگیری سنتی دیدار می کنید پس از آن در ناحیه اکولوژیکی BAI CHONG یا ساحل ONG به شنا پرداخته و زمان خود را حین صرف غذاهای تازه دریایی می گذرانید. حدود ساعت 15:00 به هوی آن بازگردانده می شوید و بقیه شب در اختیار خودتان است.

روز ششم :

پرواز به هانوی

صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. اوقات فراغتتان آزاد است تا زمانیکه ماشین شخصی ما, شما را برای پروازتان به هانوی به سمت فرودگاه ترانسفر کند. شما از فرودگاه Noi Bai به سمت هتلی در هانوی برای ورودیه برده می شوید و شب را در هتل در هانوی سپری خواهید کرد.روز هفتم :

هانوی - هالونگ بی - و کشتی کروز

صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. راهنمای با تجربه ما به همراه اتوبوس شما را از هتلتان در هانوی قدیمی به سمت هالونگ بی و تفرجگاه ساحلی Tuan Chau می برد. با رسیدن به استان Hai Duong به مدت 20 دقیقه استراحتی کوتاه خواهیم داشت. پس از رسیدنتان به تفرجگاه ساحلی Tuan Chau در کروز با نوشیدنی های متنوع استقبال خواهید شد. پس از آن به سمت کابین راهنمایی شده و پس از ورودیه, ناهاری سالم را که از غذاهای تازه دریایی, گوشت, سبزیجات و مواد غذایی محلی تهیه شده اند سرو خواهید کرد. در هنگام عصر می توانید بر عرشه کشتی یا حمام آفتاب استراحت کنید و یا عکس هایی را از جزایر دورافتاده یا دهکده ماهیگیری Hoa Cuong و یا غار Luon شکار کنید. پس از آن با قایق های Kayaking/Bamboo به کاوش هر بخش از هالونگ بی پرداخته و پس از اکتشافات به کروز برمی گردید. ما شما را به بازدید از جزیره Ti Top می بریم. شما می توانید در این جزیره شنا کنید و یا با بالا رفتن از آن بهترین منظره را از هالونگ بی داشته باشید. پس از آن به قایق بازمی گردید و از مهمانی غروب آفتاب روی عرشه کشتی لذت خواهید برد. غروب , زمان استراحت است. شما می توانید برای سرو شام به بوفه BBQ بروید. هم چنین زمانتان آزاد است و می توانید به سرگرمی هایی مانند بازی کردن, فیلم دیدن یا ماهیگیری ملحق شوید. شما شب را در کابین در دریا سپری خواهید کرد.روز هشتم :

هالونگ بی - هانوی

صبح زود از خواب بیدار می شوید تا بتوانید از طلوع آفتاب بر روی عرشه کشتی لذت ببرید. شما از تماشای منظره خلیج هالونگ بی به همراه یک لیوان چای یا صرف صبحانه لذت خواهید برد. پس از آن به غار Sung Sot (غاری شگفت انگیز) خواهید رسید و برای بازدید و کاوش در آن به راهنما ملحق خواهید شد. پس از گشت کروز هیجان انگیز در هالونگ بی برای کلاس آشپزی آماده خواهید شد.از سرو ناهار در کروز لذت می برید. با رسیدن کشتی کروز گلدن سان به بندرگاه هالونگ بی گردشگران از ناخدا خداحافظی کرده و گشت کروز پایان می یابد. سپس با اتوبوس شاتل به هانوی بازمی گردید. پس از رسیدن به هتل شب را در هانوی سپری می کنید.روز نهم :

تور شهر هانوی

صبحانه را در رستوران هتل سرو خواهید کرد. راهنمای ما, شما را از هتلتان در هانوی برای شروع یک روز پر گشت می برد. در اولین مرحله از آرامگاه هوشی مینه که بیانگر زندگی با روح و سرزنده است بازدید می نماییم. سپس با بازدید از خانه Uncle Ho و بتکده One-Pillar یکی از 2 معبد سنتی ویتنام گشت را ادامه می دهیم. مقصد بعدی ما بتکده Tran Quoc می باشد که پیرامون دریاچه غربی قرار گرفته و از جاذبه های توریستی هانوی بوده و دارای چشم اندازی فوق العاده است. این بتکده از هارمونی ویژه و معماری خاصی برخوردار است. پس از آن به بازدید معبد Literature ( در زبان ویتنامی Van Mieu ) می رویم که در گذشته مکانی برای مطالعه مردمان هانوی بوده است و سپس برای سرو ناهار در یک رستوران محلی توقف می کنیم. بدنبال استراحتی کوتاه از معبد Ngoc Son و دریاچه هوان کیم نیز بازدید می کنیم. شب را در هتلی در هانوی سپری می کنید.روز دهم :

ترک هانوی جهت بازگشت

صبحانه را در هتل سرو خواهید کرد. زمانتان آزاد است تا ماشین ما شما را به سمت فرودگاه Noi Bai برای پروازتان ترانسفر کند.روز یازدهم :

نوع پرواز

پرواز قابل استرداد

کلاس پرواز

کلاس اقتصادی

نوع بلیط

بلیط چند سره

توضیحات تور

قیمت بلیط هواپیما جداگانه محاسبه و به مبالغ دلاری پکیج اضافه میگردد

هتل ها گارانتی و در صورت کنسلی یک الی سه شب No Show خواهد داشت .

نرخ تخفیف دار اطفال بالای 2 سال با تخت سوم فقط همراه والدین در یک اتاق می‌باشد و در صورت درخواست اتاق مجزا عیناً نرخ بزرگسال محاسبه خواهد شد .

مدارک لازم : اسکن رنگی از پاسپورت و اسکن از عکس جدید تمام رخ زمینه سفید 6*4

هزینه ورود به ویتنام 25 دلار برای هر نفر می باشد.

تلفن : 02188171061

شهر مقصد

هوشی‌مین

هانوی

هانوی

هانوی

خط هوایی

Oman Air

اشتراک گذاری