تاب سواری در بالی

یکی از تفریحاتی که فیلم های متعددی از آن در اینستاگرام دیده اید تاب سواری در بالی است . قرار است در کنار آرامش یا خرید ، هیجان را هم تجربه کنید . پس اگر اهل تجربه هیجانات جدید هستید تاب سواری را در برنامه هایتان قرار دهید. آژانس پلیکان پرواز آسیا ، مجری تخصصی تورهای جنوب شرق آسیاست. با مشورت با کارشناسان ما در جریان انواع تفریحات قرار خواهید گرفت.

1- تاب سواری در alas harum

تاب سواری در آلاس هاروم ، یکی از تفریحات عالی در منطقه کشاورزی on Jl. Lunga Tegallalang بالی است. این منطقه 20 دقیقه تا منطقه مرکزی بالی فاصله دارد. در اینجا شما انتخابهای بسیاری برای تفریح دارند. در عین اینکه می توانید گرانترین قهوه دنیا را درست کنید ، میتوانید قهوه لاواک را نوش جان کنید. به جز آن ، تجربه زیپ لاین روباه پرنده یکی دیگر از این تفریحات است. و اما تاب سواری که بهترین تفریح این منطقه است. فضای زیبای آلاس هاروم می تواند سوژه بهترین عکس های شما باشد.

مشاهده تورهاي بالی

سطوح تاب alad harum

در سه سطح می توانید تاب سواری کنید.

Extreme swing :

تاب سواری در ارتفاع 15 متری از سطح زمین

Couple swing:

در ارتفاع بیشتری نسبت به Extreme Swing قرار دارد .در آنجا زوجها می توانند باهم سوار تاب شوند. ارتفاع این تاب 20 متر از سطح زمین است.

. Super Extreme Swin :

در بیست و پنج متری سطح زمین واقع شده و قطعا در بالا بردن ضربان قلبتان بی نظیر است. هیجان کامل را در 25 متری زمین تجربه کنید.

2- تاب سواری در aloha اوبود

یکی دیگر از مقاصد تاب سواری در بالی در منطقه کشاورزی Tegalalang در aloha اوبود است. در فاصله پنج کیلومتری از مجسمه arjuna در اوبود به منطقه tegalalang می رسید. در اینجا تاب هایی در پنج سطح از 10 متر تا 60 متر قرار دارد.

همچنان که مزارع طبقاتی برنج زیر پای شما هستند ، جنگل های منطقه اوبود را هم خواهید دید. اینجا بهترین جا برای گرفتن سلفی و عکس و ویدئو است. یادتان باشد تا حتما قهوه این منطقه را هم بچشید .

مشاهده تورهای جنوب شرق آسیا

3- تاب سوئینگ بالی

یکی از محبوبترین مقاصد بالی برای تاب سواری ، بالی سوئینگ است. بالی سوئینگ در Jl. Dewi Saraswati, 80352 Bongkasa Pertiwi, Badung Regency قرار گرفته است. اینجا تا منطقه کوتا یک کیلومتر و نیم فاصله دارد. ارتفاع تاب ها ، 10 متر ، 15 متر ، 20 متر و 78 متر است. در اینجا شما می توانید انواع تاب سواری ها را انتخاب کنید.

- تاب سواری برفراز جنگل

- تور رمانتیک فولکس واگن برای آبشار

- تاب سواری بر فراز پارک فیل های دوست داشتنی

- تاب سواری چهار گانه

- رفتینگ هیجان انگیز

مشاهده تورهاي تایلند

4- کلوپ رودخانه D'tukad ، تاب سواری آبشار Balangsinga

با سی دقیقه رانندگی از اوبود به Banjar Balangsinga می رسید. جاییکه تاب سواری نفس گیر از ارتفاع 78 متری با تماشای مناظر بدیع شما را هیجان زده میکند. در آنجا آبشار Balangsinga زیر پای شماست. چه تصویری از این زیباتر؟ انگار که شما در لبه بهشت خداوند تاب سواری می کنید.

5- تاب سواری در لِکاجا

یکی از جاهایی که در بالی می توانید تاب سواری کنید ، روستای Carang Sari است. این روستا در هشت کیلومتری شمال اوبود است. در اینجا ، شما از میان تعداد تاب هایی که قرار دارد انتخاب کنید. ارتفاع آنها بین 10 تا 15 متری زمین است. در اینجا با پس زمینه ای از جنگل بهترین عکسها را خواهید گرفت.

6- تاب سواری Bas De Atayana

در منطقه کشاورزی Bas De Atayana تابی وجود دارد که به نام اکو توریسم Love BAS در سال 2001 ثبت گردید. بعد از مزارع قهوه لاواک ، بازدید کنندگان برای تجربه یک تفریح هیجان انگیز به تاب سواری عشق می روند. در آنجا در حالی تاب سواری می کنید که زمینه ای به شکل عشق پشت سرشماست. اینجا بهترین سوژه های عکاسی در اختیار شماست.

مشاهده تورهاي مالزی

7- تاب تراس River Pool

در اینجا ، شما بین 15 تاب در ارتفاع های مختلف مختارید که انتخاب کنید. ارتفاع آنها تا 45 متر بالا می رود. این تاب در Jalan Raya Ceking در اوبود واقع شده است.

ویزای اندونزی

8- تاب uma pakel

در همان منطقه Tegalalang اوبود ، به uma pakel می رسید. در اینجا زیبایی مزاع شالی به حال و هوای تاب سواری ، حال دیگری می دهد. در اینجا شما از 8 بامداد تا 19 عصر می توانید از تاب سواری لذت ببرید. زیر پای شما ، جنگل تماما سبز ، شالیزارهای طبقاتی و رودخانه دهکده است.

تور ترکیبی بالی سنگاپور پوکت

9- تاب تپه های نهان Wanagiri

در بلندی روستاهایwanagiri و munduk ، در ناحیه , Sukasada شما به این تاب می رسید. در آنجا شما در چند منطقه می توانید تاب سواری کنید. از دریاچه بویان تا دریاچه تامبیلینگان ، نسیم خنک در اطراف شما می وزد . و تجربه ای شگرف را به شما هدیه می دهد. در آنجا در آشیانه بزرگ پرندگان ، خانه های درختی و سایر جاذبه ها عکس های بینظیری خواهید گرفت. اینجا از ساعت 8 صبح تا 5 بعد ازظهر باز است.

10- تاب راه پنهان zen

در فاصله نیم ساعتی از اوبود ، یکی دیگر از نقاط تاب سواری به نام راه پنهان zen هست. نشانی اینجا Jalan Dewi Saraswati, Banjar Tegalkuning, Bongkasa Pertiwi است. اینجا جایی برای آرامش است. شما از زیبایی طبیعت به خلسه می روید . تاب سواری شما بر روی منظره ای از میان درختان نارگیل است. رودخانه Ayung و آبشار کوچکش نیز زیر پای شماست. در اینجا از هشت صبح تا پنج عصر برای تفریح شما باز است. حتی گاهی تا هفت عصر...

مشاهده تورهای لائوس

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری