بهترین اماکن دنیا برای خرید کردن

خرید کردن در کشورهای دیگر یک تجربه انحصاری و خاص میباشد. علی الخصوص هنگامی که از مگامال های لوکس چشم پوشی کنید و به بازارهای محلی بروید.

این بازارهای محلی تاریخ و فرهنگ آن شهر را به شما نشان می دهند و هنگامیکه به خانه بازگردید خریدتان برای همیشه به سمبلی از اماکنی که رفته اید تبدیل می شود. در این بخش بازارهای انحصاری و خاص سراسر دنیا را به شما معرفی خواهیم کرد :

جاده میرزا اسماعیل ، جایپور / هند

بهترین و ناب ترین سنگ های جهان در این منطقه تجارت می شوند و این شهر برای میناکاری های ظریف و جواهرات سنگی مشهور می باشد. نقره های سنتی و النگوهای رنگی محلی از جنس لاک که مواد آن از حشرات لاک ساز تهیه می گردند را در این منطقه می توانید بیابید.

سمینیاک / بالی

در جزیره سمینیاک بالی می توانید انواع لوازم منزل , البسه راحت نخی , لباس های محلی , ظروف سفالی و جواهرات و صدف را خریداری نمایید.

LES PUCES / پاریس

در این بازار می توانید انواع ابزار معماری , مجسمه , نقاشی و مبلمان چرمی را خریداری نمایید.

CAPE TOWN / آفریقای جنوبی

خیابان های این شهر برای خرید مبلمان و لوازم منزل مناسب می باشند.

دهلی قدیمی

در این منطقه می توانید انواع ادویه جات را از بزرگترین بازار ادویه آسیا تحت نام Khari Baoli خریداری نمایید. برای خرید نوارهای طلایی رنگ , تور, منجوق و پولک و بطور کلی چیزهایی که بیشتر در عروسی های هندی استفاده می شود نیز به بازار kinari سری بزنید.

SILVER LAKE / لس آنجلس

در این بازار می توانید به دنبال مد باشید و لوازم منزل گران قیمتی را خریداری نمایید.

بازار MAUERPARK / برلین

از این بازار انواع مدل های آناتومی , نقشه و نمودارهای علمی و قطعه ها را خریداری نمایید. این بازار , بازار علم آلمان می باشد.

HOI AN / ویتنام

این مکان به خیاطی های ارزان قیمت مشهور می باشد ولی می توانید در آن لوازم منزل مناسبی را پیدا کنید. علی الخصوص وسایل سنگی و جواهرات.

KALA GHODA / بمبئی

در این بخش وارد محیطی می شوید که می توانید نحوه کار خیاطان و طراحان را تماشا کنید. مغازه کوچکی به نام filter نیز وجود دارد که بوسیله شرکتی تبلیغاتی اداره می گردد و پر از لوازم تحریر, آثار هنری و کتاب و مجله است.

بازار CHATUCHAK / بانکوک

در این بازار می توانید زیورآلات دست ساز از جنس سنگ یا نقره , سرویس غذاخوری نقره و یا انواع ابزارهای سنگی را با قیمت های فوق العاده مناسب خریداری کنید.

بازار دست دوم HELL'S KITCHEN / نیویورک

برای خرید اشیایی که متعلق به صد سال پیش می باشند همچون پرچم , نقاشی , ساعت و کتاب و ... به این بازار دست دوم فروشی سری بزنید.

ایستگاه قطار SAN ISIDRO / بوئنوس آیرس

این منطقه برای خرید مبلمان , وسایل اسب سواری , فرش , چکمه و صدف های قدیمی بسیار مناسب می باشد.

بازار شنبه شب ، گوای شمالی / هند

برای خرید کیف های مشهور DADAblui در فروشگاه Mermaids , صندل های چرمی و کفش های طراح گوایی ادوین پینتو، و هم چنین شال های طراح ایتالیایی به نام Akal به این بازار سری بزنید..

بازار بزرگ استانبول

این بازار برای خرید زنجیرهای گران نقره , دستبندهای خاورمیانه ای , انگشترهای فیروزه و ... بسیار مناسب می باشد.

بازار دست دوم JINGU GAIEN / توکیو

این بازار برای خرید اشیای قدیمی ژاپنی , معابد کوچک و زیبای بودا , وسایل دریانوردی و پارچه بسیار مناسب است.

گالری تصاویر

انتقادات و پیشنهادات

اشتراک گذاری